Дієтологи назвали набір продуктів, який дозволить худнути навіть уві сні. Які страви краще вибрати, розповіли фахівці.

– Всі знають, що на ніч важку їжу їсти шкідливо. Але я також не рекомендую лягати спати з голодним шлунком. Якщо людина прокидається з величезним почуттям голоду, то вона може з’їсти більше, ніж потрібно. А це призводить до набору зайвої ваги, – пояснює Марина Потапова, дієтолог.

Щоб допомогти людям, дієтологи назвали продукти, які не просто можна їсти ввечері, але і потрібно. Ця їжа не навантажує травну систему, що включає білки і невелику кількість складних вуглеводів.

Читайте також:  Тисячі людей живуть з невиявленою деменцією – невролог назвала ранні ознаки

Фахівці рекомендують звернути увагу на пасту з соєвих бобів або місо-суп. Ці страви практично повністю білкові, вони повільно засвоюватися, завдяки чому голод довго не повертається.

Редька, тофу і креветки – прекрасні інгредієнти для вечері. Енергетичні витрати на їх перетравлення набагато вищі, ніж калорійність. Це дозволяє людині худнути уві сні.

– Курячі яйця з салатом або овочами теж володіють таким ефектом. Дієтологи також дозволяють їсти на ніч нежирний кефір, йогурт, сир, капусту, кабачки, огірки. Втім, ці продукти можна вживати в будь-який час доби, – пояснює лікар-ендокринолог Марк Соболєв.