Фахівці з Університетської лікарні Цюріха назвали сезон року і час доби, в який потрібно займатися сексом, щоб жінка змогла завагітніти.

Дослідники вивчили зразки сперми 7068 чоловіків віком від 25 – 40 років, які проходили курс лікування від безпліддя. Оцінювалася концентрація сперматозоїдів, їх рухливість і форма. Так вчені прийшли до висновку, що люди, охочі завести дитину, повинні займатися сексом у навесні і в 7:30 ранку.

Експерти стверджують, що найефективніше сперматозоїди працюють рано вранці. А в березні, квітні і травні концентрація, розмір і форма сперматозоїдів найчастіше наближена до норми. Влітку їх концентрація помітно знижується. Вчені сподіваються, що результат їх роботи зможе допомогти парам, які давно намагаються зачати дитину.

Раніше фахівець зі штучного запліднення, Ізабель Трейнор, розповів, що шорти для поїздки на велосипеді знижують якість сперми і чисельність самих сперматозоїдів. А все через те, що в цьому одязі перегріваються чоловічі яєчка. Так що чоловікам, які планують завести дітей, слід носити більш вільний одяг.