Фахівці з Університетської лікарні Цюріха назвали сезон року і час доби, в який потрібно займатися сексом, щоб жінка змогла завагітніти.

Дослідники вивчили зразки сперми 7068 чоловіків віком від 25 – 40 років, які проходили курс лікування від безпліддя. Оцінювалася концентрація сперматозоїдів, їх рухливість і форма. Так вчені прийшли до висновку, що люди, охочі завести дитину, повинні займатися сексом у навесні і в 7:30 ранку.

Експерти стверджують, що найефективніше сперматозоїди працюють рано вранці. А в березні, квітні і травні концентрація, розмір і форма сперматозоїдів найчастіше наближена до норми. Влітку їх концентрація помітно знижується. Вчені сподіваються, що результат їх роботи зможе допомогти парам, які давно намагаються зачати дитину.

Читайте також:  5 ознак на нігтях, які говорять про недостатню активність щитовидки

Раніше фахівець зі штучного запліднення, Ізабель Трейнор, розповів, що шорти для поїздки на велосипеді знижують якість сперми і чисельність самих сперматозоїдів. А все через те, що в цьому одязі перегріваються чоловічі яєчка. Так що чоловікам, які планують завести дітей, слід носити більш вільний одяг.