Деякі з легкістю розігрівають та їдять учорашні страви. Однак не завжди це буває безпечним для здоров’я. Ось які продукти не можна нагрівати повторно.

У багатьох сім’ях їжа готується на кілька днів уперед. Тому часто певні страви розігріваються кілька разів. І це може надати здоров’я ризику. Будьте обережні та намагайтеся не розігрівати повторно такі продукти, пише Ensonhabber.

Курка. До її складу входять білки, які погано реагують на повторне розігрів. У результаті у вас можуть початися проблеми із травленням. Але якщо все ж таки вам хочеться розігріти курку, то простежте, щоб прогрілася вона з усіх боків.

Яйця. При повторному розігріванні зруйнується білкова структура цих продуктів. Приведе це також до порушення роботи травної системи.

Шпинат. Нітрати, що містяться в ньому, при розігріві перетворюються на нітрити, а ці речовини впливають на рівень кисню в крові. Крім того, при вживанні такої їжі ви можете отруїтися.

Рис. Якщо його їсти у вареному вигляді зберігати при кімнатній температурі більше години, то у ньому почнуть утворюватися бактерії. Повторно розігріти рис ви зможете тільки в тому випадку, якщо в холодильнику він лежатиме в герметичному контейнері.

Картопля. Через тепле повітря в картоплі починають розмножуватися бактерії. Причому при нагріванні вони не гинуть.

Гриби. Через руйнування структури білків цієї їжі при повторному нагріванні у вас можуть виникнути проблеми із серцем, травленням.