Деякі з легкістю розігрівають та їдять учорашні страви. Однак не завжди це буває безпечним для здоров’я. Ось які продукти не можна нагрівати повторно.

У багатьох сім’ях їжа готується на кілька днів уперед. Тому часто певні страви розігріваються кілька разів. І це може надати здоров’я ризику. Будьте обережні та намагайтеся не розігрівати повторно такі продукти, пише Ensonhabber.

Курка. До її складу входять білки, які погано реагують на повторне розігрів. У результаті у вас можуть початися проблеми із травленням. Але якщо все ж таки вам хочеться розігріти курку, то простежте, щоб прогрілася вона з усіх боків.

Читайте також:  Експерти попередили про небезпеку переходу на зимовий час для здоров'я людей

Яйця. При повторному розігріванні зруйнується білкова структура цих продуктів. Приведе це також до порушення роботи травної системи.

Шпинат. Нітрати, що містяться в ньому, при розігріві перетворюються на нітрити, а ці речовини впливають на рівень кисню в крові. Крім того, при вживанні такої їжі ви можете отруїтися.

Рис. Якщо його їсти у вареному вигляді зберігати при кімнатній температурі більше години, то у ньому почнуть утворюватися бактерії. Повторно розігріти рис ви зможете тільки в тому випадку, якщо в холодильнику він лежатиме в герметичному контейнері.

Картопля. Через тепле повітря в картоплі починають розмножуватися бактерії. Причому при нагріванні вони не гинуть.

Читайте також:  Ось чому слід регулярно пити томатний сік

Гриби. Через руйнування структури білків цієї їжі при повторному нагріванні у вас можуть виникнути проблеми із серцем, травленням.