Всупереч поширеній в чоловічому середовищі думці, тривалий статевий акт не тільки викликає у жінки дискомфорт, але і свідчить про проблеми зі здоров’ям у партнера. Яка тривалість ідеального сексу? Є певні норми, і що думають жінки з цього приводу?

З’ясовуємо точний час

Думки сексологів і сексопатологів з приводу точної нормальної тривалості сексу розходяться. Проте все ж, проаналізувавши різні джерела, можна прийти до спільного знаменника. Середня тривалість статевого контакту становить 13 хвилин (плюс-мінус кілька хвилин).

секс

Зверніть увагу: перший статевий акт рідко буває тривалим, іноді все закінчується вже після двох-трьох фрикцій. Тим не менш, це не привід замикатися в собі і думати, що у вас серйозні проблеми.

Передчасна еякуляція може виникнути і унаслідок тривалої перерви в інтимному житті, сильного хвилювання та інших факторів. Не варто турбуватися про невдалий сексуальний досвід з новою, малознайомою партнеркою: щоб статевий акт був довгим, вам потрібно звикнути до своєї другої половинки, вивчити свої та її переваги.

Пам’ятайте про те, що всі люди індивідуальні, у кожного свої особливості організму. Можливо, саме для вас достатньо 5-7 хвилин активних фрикцій. Не влаштовує такий стан справ? Врахуйте, що секс – це не тільки набір зворотно-поступальних рухів, але і попередні ласки, які потрібні для повноцінного порушення та досягнення задоволення. На цю частину повинно входити не менш 15-20 хвилин, що дозволить компенсувати недостатньо довгий статевий акт.

Коли варто бити на сполох?

секс

В яких випадках швидке сім’явиверження не є нормою і вимагає звернення до фахівця? Якщо кожен ваш секс, особливо з постійним партнером, завершується вже через 1-2 хвилини, якщо партнерка відчуває невдоволення з цього приводу, варто відвідати сексопатолога і уролога для діагностики і призначення лікування.

Якщо ви хочете вирішити проблему негайно, спробуйте сучасні досягнення фармакології (але обережно, оскільки багато з них мають побічні ефекти).

А що думають жінки?

Не варто думати, що для пані діє правило «чим довше – тим краще». Як правило, вже після 15-20 хвилин активного сексу кількість вагінального змащення скорочується, і подальші фрикції можуть викликати дискомфорт.

Більш тривалий коїтус тягне за собою хворобливі відчуття, а значить, про оргазм і задоволення не може йти і мови. Тому, якщо ви так любите довгі еротичні ігри, зробіть невелику перерву, після чого продовжуйте рухатися до нових вершин задоволення!

Якщо жінку не влаштовує тривала тривалість зносини (до речі, занадто довга відсутність сексуальної розрядки також є приводом звернутися до лікаря), використовуйте спеціальні лубриканти, що поліпшують ковзання статевого члена в піхві і запобігають хворобливим відчуттям.

Таким чином, тривалість заняття сексом – справа суто індивідуальна. У будь-якому випадку ви завжди можете коригувати її з допомогою сучасних стимуляторів, народних засобів і зміни способу життя. При яскраво вираженій проблемі лікар може призначити гормональні та інші препарати.