Всупереч поширеній в чоловічому середовищі думці, тривалий статевий акт не тільки викликає у жінки дискомфорт, але і свідчить про проблеми зі здоров’ям у партнера. Яка тривалість ідеального сексу? Є певні норми, і що думають жінки з цього приводу?

З’ясовуємо точний час

Думки сексологів і сексопатологів з приводу точної нормальної тривалості сексу розходяться. Проте все ж, проаналізувавши різні джерела, можна прийти до спільного знаменника. Середня тривалість статевого контакту становить 13 хвилин (плюс-мінус кілька хвилин).

секс

Зверніть увагу: перший статевий акт рідко буває тривалим, іноді все закінчується вже після двох-трьох фрикцій. Тим не менш, це не привід замикатися в собі і думати, що у вас серйозні проблеми.

Передчасна еякуляція може виникнути і унаслідок тривалої перерви в інтимному житті, сильного хвилювання та інших факторів. Не варто турбуватися про невдалий сексуальний досвід з новою, малознайомою партнеркою: щоб статевий акт був довгим, вам потрібно звикнути до своєї другої половинки, вивчити свої та її переваги.

Читайте також:  Соняшникова олія названа серед корисних продуктів для зниження ризику тромбів

Пам’ятайте про те, що всі люди індивідуальні, у кожного свої особливості організму. Можливо, саме для вас достатньо 5-7 хвилин активних фрикцій. Не влаштовує такий стан справ? Врахуйте, що секс – це не тільки набір зворотно-поступальних рухів, але і попередні ласки, які потрібні для повноцінного порушення та досягнення задоволення. На цю частину повинно входити не менш 15-20 хвилин, що дозволить компенсувати недостатньо довгий статевий акт.

Коли варто бити на сполох?

секс

В яких випадках швидке сім’явиверження не є нормою і вимагає звернення до фахівця? Якщо кожен ваш секс, особливо з постійним партнером, завершується вже через 1-2 хвилини, якщо партнерка відчуває невдоволення з цього приводу, варто відвідати сексопатолога і уролога для діагностики і призначення лікування.

Читайте також:  Ці сім овочів уповільнять старіння та зменшать запалення

Якщо ви хочете вирішити проблему негайно, спробуйте сучасні досягнення фармакології (але обережно, оскільки багато з них мають побічні ефекти).

А що думають жінки?

Не варто думати, що для пані діє правило «чим довше – тим краще». Як правило, вже після 15-20 хвилин активного сексу кількість вагінального змащення скорочується, і подальші фрикції можуть викликати дискомфорт.

Більш тривалий коїтус тягне за собою хворобливі відчуття, а значить, про оргазм і задоволення не може йти і мови. Тому, якщо ви так любите довгі еротичні ігри, зробіть невелику перерву, після чого продовжуйте рухатися до нових вершин задоволення!

Читайте також:  Висипка біля рота може сигналізувати про запущене ожиріння печінки

Якщо жінку не влаштовує тривала тривалість зносини (до речі, занадто довга відсутність сексуальної розрядки також є приводом звернутися до лікаря), використовуйте спеціальні лубриканти, що поліпшують ковзання статевого члена в піхві і запобігають хворобливим відчуттям.

Таким чином, тривалість заняття сексом – справа суто індивідуальна. У будь-якому випадку ви завжди можете коригувати її з допомогою сучасних стимуляторів, народних засобів і зміни способу життя. При яскраво вираженій проблемі лікар може призначити гормональні та інші препарати.