Легені, як відомо, забезпечують організм киснем і виводить вуглекислий газ. Щоб легені були здоровими, за ними необхідно ретельно стежити, мати уявлення про симптоми, що вказують на проблеми, та періодично очищати. У цьому вам допоможе швидка детоксикація легень натуральними соками. Як очистити легені, ви дізнаєтеся з пропонованої статті.

Детоксикація легенів за 72 години

В даний час в сучасному, переповненому токсинами світі, однією з найбільш поширених хвороб, яка вражає велику кількість людей, виявляє рак легенів. Утримання від куріння допомагає уникнути багатьох хвороб легенів. З цієї причини очищення легенів час від часу могло б стати природним способом попередження захворювань легенів, від респіраторних і до дуже серйозних і небезпечних.

Детоксикація легень проводиться різними способами, але не всі вони забезпечують швидкий і тривалий ефект. Ми розповімо, як очистити легені за три дні, або точніше за 72 години.

Покрокова інструкція на кожен день, як очистити легені

У перший день чищення легких перед сном необхідно випити чашку трав’яного чаю, полегшує випорожнення (попросіть ради в аптеці). Це допоможе звільнити організм від токсинів, що накопичилися в шлунково-кишковому тракті, і позбутися від запору. Також очищення легенів виключає роботу, що вимагає значних зусиль. На час відмовтеся від важкої фізичної праці.

Відмовтеся від молочних продуктів, оскільки в них міститься достатня кількість їхніх токсинів. Тому очищення легенів необхідно починати з відмови від молочних продуктів, хоча б протягом трьох днів.

Виконуйте наступні 5 кроків щодня протягом 3 днів, і ви зможете очистити свої легені.

Очищення легенів: крок 1

Перед сніданком випийте 300 мл води, в яку попередньо додайте сік 2 лимонів.

Очищення легенів: крок 2

Після легкого сніданку випийте 300 мл соку грейпфрута або ананасового соку. Обидва цих соки містять натуральні антиоксиданти, які надають пом’якшувальну і заспокійливу дію на дихальну систему. Детоксикація при цьому проходить більш ефективно.

Очищення легенів: крок 3

Між сніданком і ланчем також необхідно випити 300 мл морквяного соку. Цей сік залужнює кров протягом 72 годин чищення.

Очищення легенів: крок 4

Під час ланчу випийте 400 мл соку, багатого калієм. Приємним і смачним джерелом калію є цитрусові соки, а також гранатовий, абрикосовий, виноградний і яблучний соки. Калій чудово стимулює процес очищення.

Очищення легенів: крок 5

Перед сном випийте 400 мл журавлинного соку, який успішно бореться з інфекцією і запальними процесами в легенях. Відомо, що журавлинний сік знищує стафілококи, стрептококи, кишкову паличку. Його застосовують при туберкульозі і навіть лікування деяких видів онкології.

Повторюйте всі 5 кроків протягом 3 днів. І під кінець цього часу обов’язково відчуєте приємну легкість у своєму диханні!

Отже, ми розповіли, як очистити легені в домашніх умовах натуральними засобами. Така детоксикація соками має під собою серйозне обґрунтування. Соки впливають на організм на клітинному рівні. Вони швидко налаштовують наші органи на здорове функціонування. Крім того, багатий вітамінний склад, а також містяться макро – і мікроелементи приносять велику користь організму.

Важливо: перш ніж починати очищення легенів соками, проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо можливих протипоказань.

Як очистити легені за допомогою процедур особистої гігієни та фізичної активності

Фізична активність підвищує якість життя людини. Вона не тільки асоціюється зі здоровим серцем або зниженням ваги, але і допомагає підтримувати легені здоровими. Помірне фізичне навантаження надає найбільш сприятливий вплив на легені.

Щоб легені тренувалися, фізичне навантаження повинна викликати у вас невелику нестачу повітря. Виконання фізичних вправ також сприяє очищенню організму від токсинів. Але при цьому варто уникати значних фізичних навантажень. Відмінне очищення легенів відбувається при виконанні дихальної гімнастики «пранаяма». Легені добре вентилюються. Також дихання йогів є хорошою профілактикою респіраторних захворювань.

Очищення легенів відбувається і під час перебування в парній або в процесі інгаляції з ефірними маслами. В ємність з гарячою водою для інгаляції необхідно додати 5-10 крапель ефірного масла евкаліпта. Накрийте рушником і дихайте гарячим пором повільно і глибоко протягом 5-10 хвилин. Очищення легенів інгаляціями краще робити перед сном.

Ефективною очисною процедурою є гаряча ванна для детоксикації. Подразнення шкіри гарячою водою сприяє активізації фізіологічних процесів, прискорює виведення токсинів з організму. Але перш ніж приймати гарячі ванни, необхідно ознайомитися з правилами їх прийому і протипоказаннями.

Пам’ятайте, що детоксикація несумісна з курінням і алкоголем!

Очищення легенів варто проводити в комплексі з відповідними дихальними вправами, що допомагають детоксикації. Подивіться наступне відео і гарненько надихайться!

Сучасне життя таке, що детоксикація легень необхідна всім і кожному. Це пов’язано з нашим малорухливим способом життя, поганою екологією, нездоровим харчуванням. В результаті легені накопичують токсини і слиз. Вони починають погано справлятися зі своєю роботою, що негативно відображається на функціонуванні всього організму. Тому періодично проводьте очищення легенів. Не відкладайте очищення легень на потім! Піклуйтеся про своє здоров’я зараз і будьте здорові!

Джерело: HeadInsider