Ласунам доводиться непросто-завжди стоїть вибір між привабливими смаколиками і здоров’ям. Але є одна дозволена солодкість!

Не секрет, що десерти шкодять фігурі нітрохи не менше, ніж гамбургери і картопля фрі. В цукерках, тістечках, печиво і будь-яких інших солодощах дуже багато швидких вуглеводів, а ось їх поживна цінність і користь для організму прагне до нуля. Ті, хто надмірно захоплюється солодощами, ризикує не тільки фігурою, але і здоров’ям. Велика кількість цукру негативно позначається на роботі багатьох систем організму і може привести до серйозних проблем.

Вчені з Німеччини знайшли вихід з цієї сумної ситуації. Вони пропонують всім ласунам, які піклуються про своє здоров’я, замінити звичні десерти на гіркий шоколад. Без шкоди для здоров’я можна їсти не більше сорока грамів шоколаду на добу, але бажано все ж зупинитися на половині цієї норми.

У гіркому шоколаді не менше 67% какао, тобто, в ста грамах цих ласощів не більше 30 грамів цукру, а це вже добре – стільки ж цукру Ви отримаєте з однією пляшкою газованої води. Крім того, є безліч марок, які випускають гіркий шоколад зовсім без цукру.

Але це не головний плюс. Основний бонус полягає в тому, що гіркий шоколад корисний сам по собі. Боби какао містять дуже багато антиоксидантів, вітамінів, мінералів і навіть жирні кислоти. Поживна цінність гіркого шоколаду висока – це точно не такі ж порожні калорії, як інші солодощі.