Дослідження вчених з Мюнхенського університету показало: помірне вживання солодкого для здоров’я краще, ніж повна відмова від нього.

Наукові фахівці проаналізували дані 500 тисяч дорослих осіб, які вживають солодощі, і встановили: вживання шоколаду (в певній кількості) покращує стан серця. Дані, отримані ними, говорять про те, що люди, які з’їдають до трьох плиток шоколаду на місяць, краще захищені від розвитку серцевої недостатності.

«Люди, які їдять шоколад в помірній кількості, знижують ризик дістати хвороби серця на 23%, – це в порівнянні з тими, хто зовсім не їсть солодке», – констатували фахівці.

Позитивний вплив шоколаду на серце, за словами дослідників, пояснюється його насиченістю флавоноїдами. Ці речовини добре відомі своєю здатністю при попаданні в організм знижувати проникність судин, робити їх більш гнучкими та еластичними, а також приводити в норму кров’яний тиск, врівноважувати серцевий ритм.

Читайте також:  Як буряк впливає на здоров'я: шість наслідків

У той же час автори проекту застерегли про те, що їсти занадто багато шоколаду небезпечно для того ж серця. Шоколад містить багато насичених жирів, які провокують розвиток судинних порушень. Зловживання шоколадом на 17% збільшує ризик виникнення проблем з міокардом, зазначили фахівці.

Раніше ми писали про те, які солодощі покращують стан печінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СОЛОДОЩІ І ЦУКОР ВПЛИВАЮТЬ НА ТВІЙ ОРГАНІЗМ

ЯКІ СОЛОДОЩІ БІЛЬШЕ ЗА ІНШІ ШКОДЯТЬ НАШОМУ ОРГАНІЗМУ?

СОЛОДОЩІ ВПЛИВАЮТЬ НА ПСИХІКУ ЛЮДИНИ – ВЧЕНІ

КОРИСНІ СОЛОДОЩІ