Груди жінки – це ні що інше як м’язи, жирова тканина, молочні залози і протоки, підтримувані еластичними зв’язками. Медицина давно довела, що розмір жіночих грудей залежить виключно від гормонального фону.

Тому її ріст починається в період статевого дозрівання. Під час менструацій дама може відчути, що її бюстгальтер несподівано став затісний. Відбувається це також з вини естрогену. Формує жіночі вторинні статеві ознаки не м’язова тканина, а жировий прошарок і залози. Тому ніякі спеціальні вправи, розраховані на зміцнення м’язів, не зможуть збільшити розмір жіночих грудей.

Зате загальна маса тіла впливає на пишність бюста. Але тільки в тому випадку, якщо жирової тканини у дівчини спочатку було більше, ніж залозистої. Тоді при будь-якій зміні ваги, не важливо, в бік зменшення або збільшення, відповідно буде змінюватися і об’єм грудей. Цим пояснюється загальновідоме правило, що свідчить, що якщо жінка гладшає, то і її груди теж, а якщо скидає зайві кілограми, то, на жаль, і настільки приваблива раніше округлість пропадає. Якщо молочна залоза з юності краще розвинена, ніж жирові відкладення, що оточують її, надалі при збільшенні маси тіла розмір жіночих грудей сильно рости не буде.

Читайте також:  Вчені виявили зв'язок між довгожительством та високим рівнем вітаміну D в організмі

Багатьом жінкам відома не з чуток здатність грудей зменшуватися в розмірах, у відповідь на холод і набухати під час сексуальної прелюдії. У першому випадку тканини стискаються, щоб підтримати нормальну температуру тіла. Збільшення грудей під час інтимної близькості пояснюється дією гормонів. Чутливі рецептори сосків і ареол посилають сигнали мозку, який, у свою чергу, передає імпульси в піхву. Таким чином запускається процес виділення змащення для полегшення статевого акту.

Розмір жіночих грудей ніяк не позначається на її чутливості. За сприйнятливість залоз відповідає четвертий міжреберний нерв.

Розмір жіночих грудей впливає на сексуальну поведінку чоловіків у ліжку. Психологи з’ясували, що важкі перси асоціюються з материнською турботою. Не обов’язково представникам сильної статі згадувати про власну матір в інтимний момент, це може звести нанівець навіть саме сильне збудження. Об’ємний бюст викликає у них приємні емоції, пов’язані з їх уявленнями про ідеал жіночої краси, тому вони будуть довго милуватися ним.

Читайте також:  Якість сну впливає на кишечник та дефекацію

Підтягнуті груди середнього розміру пробуджують бажання тактильного контакту. Чоловіки віддають перевагу гладити такі об’єкти ласк, торкатися до них. Вони немов перевіряють, чи дійсно груди настільки пружні, як здаються на перший погляд. Маленькі дівчачі груди так і вимагають ніжних поцілунків. Активними натисканнями джентльмен підсвідомо боїться заподіяти неприємні відчуття тендітній дамі. Тому пристрасні поцілунки, на його думку, в тому випадку, якщо груди не дуже видатні, найдоречніші.

Розмір жіночих грудей породжує у дам безліч комплексів. Одним обсяг чашечок їх бюстгальтера здається занадто маленьким, другим, навпаки, надто великим. За останні роки зроблено тисячі мамопластик, вставлені мільйони силіконових імплантантів.

Читайте також:  Шоколад може запобігти карієсу і неприємному запаху з рота — який краще?

Пластична хірургія процвітає, а дами прагнуть до недосяжного ідеалу. Памелі Андерсон, власниці найшикарніших форм 5-го розміру, за чутками, довелося кілька разів значно збавляти кількість силікону. Занадто важкі груди попросту заважали нормальному життю красуні.

За результатами опитувань, лише 10% чоловіків ласі на радикальні обсяги жіночих принад. Ці гурмани люблять або зовсім плоских дамочок, або власниць тягнучих до землі скарбів. Решта представників сильної статі зупиняють свій погляд на середньостатистичних грудях 2-3 розміру. Часто, зациклюючись на розмірі бюста, дами не можуть об’єктивно оцінити інші свої переваги. У сексуальних відносинах ніжність, доглянутість, чуйність вмілої коханки з лишком замінять всі недоліки її фігури.

Досвідчені та недурні чоловіки також не роблять основну ставку на груди партнерки. В кінці-кінців, попка дами цікавить сильну стать, за їх власним визнанням, куди більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КАВА ЗМІНЮЄ РОЗМІР ГРУДЕЙ

ВІДНОВЛЕННЯ ГРУДЕЙ ПІСЛЯ ВАГІТНОСТІ

РАК ГРУДИ И ЦВЕТ КОЖИ