ГоловнаНовини Здоров'яСтарі ліки від раку виявилися дуже ефективними

Старі ліки від раку виявилися дуже ефективними

Вчені вже довгі роки борються над онкологією і створюють нові і нові ліки від ракових хвороб. Однак з’ясувалося, що старий медикамент є досить-таки ефективним в боротьбі зі страшною недугою.

ліки
 
До такого висновку прийшли науковці фахівці з університету Арізони. Вони використовували інноваційний метод для оцінки ефективного одного з таких медичних препаратів – ібрутініба, який є інгібітором тирозинкінази Брутона і використовується при лейкозі.

Первинні мішені інгібіторів кінази – рецепторні тирозинкінази, які виступають з клітинної мембрани і при з’єднанні з сигнальними молекулами активують шляхи, які пов’язані майже з усіма типами онкологічних захворювань. За допомогою складної системи, яка була винайдена доктором Джошуа ЛаБаером, дослідникам вдалося з’ясувати, що ібрутініб також може націлюватися на ERBB4 (малодосліджених рецепторну тирозинкіназ) і перешкоджати розвитку інших пухлин.

Читайте також:  Журналістка розповіла, що відбувається з головою після місяця без миття шампунем

Таким чином, стало ясно, що ібрутініб здатний обмежити зростання ракових пухлин у людини. До того ж він приводив до зменшення розмірів ракових клітин у гризунів. Для вивчення ERBB4 фахівці застосували технологію NAPPA. Вона полягає у пресі плазмід (позахромосомних кільцевих молекул ДНК) і синтезі на їх основі потрібних білків.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News