Похід до зубного лікаря скоро перетвориться на приємну дрібницю, адже британські вчені придумали методику самозцілення зубів, при якій бормашина взагалі не використовується. Вся процедура навіть не має на увазі ніяких ін’єкцій.

Експерти Королівського коледжу Лондона придумали методику лікування карієсу, яка радикально відрізняється від усіх існуючих нині. Зазвичай дірочки, які з’являються в зубах усувають за допомогою бормашин і пломб. Це лікування досі народжує страх в серцях багатьох українців середнього і старшого віку, які пам’ятають радянську стоматологію, які не визнавали анестезії ніде, окрім видалення зубів. І хоча сьогодні зуби давно вже свердлять без болю, люди все одно відкладають візит до зубних лікарів до останнього.
 
Технологія британських учених отримала назву Electrically Accelerated and Enhanced Remineralisation (розширена ремінералізація, яка прискорюється за допомогою електрики – EAER). Вона сприяє натуральному руху кальцію і фосфатних мінералів в зубній емалі. Процедура складається з двох етапів. На першому стоматологи готують пошкоджену зону зубної емалі до обробки, а на другому – впливають на неї за допомогою електричного струму. Настільки малопотужного, що пацієнт його просто не відчує. Ток викликає рух мінералів у емалі, які і заповнюють собою дірочку.
 

“Спосіб лікування карієсу, що використовується сьогодні в медицині, не можна назвати ідеальним, – говорить професор Стоматологічного інституту при Лондонському університеті Найджел Піттс. – Коли ми використовуємо бормашину і пломби, то починаємо цикл свердління зуба, який рано чи пізно призведе до його руйнування. Даний девайс не тільки більш милосердний до пацієнтів і корисний для здоров’я зубів. Ми очікуємо, що за вартістю він не відрізнятиметься від методик, які вже застосовуються, що робить EAER технологією найближчого майбутнього “

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
6 БЕЗНЕВИННИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ПСУЮТЬ ЗУБИ

Читайте також:  5 найбільш корисних властивостей меду

ПРОФЕСІЙНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ: ЯК НЕ ЗАПОДІЯТИ ШКОДИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News