ГоловнаНовини Здоров'яСтриптиз продовжує життя

Стриптиз продовжує життя

стриптизДо такого висновку прийшли німецькі вчені. У країні, де це мистецтво знайшло чималу популярність, дослідникам прийшла в голову думка з’ясувати, яким чином стриптиз впливає на здоров’я учасників видовища.

Наукове дослідження полягало в експерименті, участь в якому взяли 200 добровольців чоловічої статі. Їх відбирали відповідно до загальними характеристиками – вік, вага, стан здоров’я – в цілому, це були середньостатистичні німці. Протягом усього експерименту половині з відібраних добровольців щодня показували короткий танець-стриптиз красивої дівчини. Те ж дослідження передбачало регулярні медичні обстеження добровольців. Спостереження за змінами у здоров’ї чоловіків тривали п’ять років.

Висновки полягали в тому, що група добровольців, які щодня насолоджуються переглядом красивого стриптизу, по закінченню відведеного на дослідження часу стала здоровішою.

Гарний якісний стриптиз позитивно відбивається і на танцівницях. Недарма цей танець називають “танцем суглобів”, адже під час підготовки до нього і під час самої дії розробляються всі групи м’язів і суглобів, а гарне тіло, яким повинна володіти танцівниця, вимагає дотримання основ здорового способу життя.