Деякі види раку дуже важко виявити, оскільки на ранніх стадіях захворювання їх симптоми часто помилково сприймають за щось інше.

Своєчасне виявлення та діагностика раку має вирішальне значення для порятунку людей при цьому захворюванні. Представники британської організації Cancer Research UK заявили, що рак, діагностований на ранній стадії, коли він ще не поширився, з більшою ймовірністю буде успішно вилікований. Але деякі види раку буває особливо важко знайти своєчасно. Найчастіше їх симптоми схожі інші, менш серйозні захворювання, і їх можна легко проігнорувати.

Симптоми цих трьох поширених видів раку особливо часто помилково сприймають за щось інше, наводиться експертна думка у виданні Mirror.

Рак підшлункової залози. Він має похмуру репутацію раку з найнижчим рівнем виживання – більше половини пацієнтів помирають незабаром після новини про діагноз. За даними Pancreatic Cancer UK, п’ять ознак даного виду раку можна прийняти за звичайне нездужання – це біль у животі, біль у спині, нетравлення шлунка, втрата ваги, а також зміни в роботі кишечника.

Рак яєчників. Його симптоми часто стають помітними лише тоді, коли хвороба досягає пізньої стадії та набагато важче піддається лікуванню. У Cancer Research UK відзначають, що є два тривожні симптоми раку яєчників, які можна прийняти за щось інше: запор і діарея. Крім того, йому притаманне насичення або втрата апетиту, що швидко виникає, біль або здуття в животі, потреба частіше мочитися.

Рак кишківника. Лікарі організації Bowel Cancer UK назвали його неочевидними симптомами кровотечу із заднього проходу, що нагадує геморой, або зміни у звичайному режимі роботи кишечника (наприклад, рідкіший стілець, частіше випорожнення або запор). Швидка втрата ваги та біль у животі чи спині також можуть вказувати на небезпечне захворювання.