Чому звичка випивати вранці склянку теплої води з кількома краплями свіжого лимона вважається корисною для здоров’я?

Багато фахівців нутріціологи говорять, що починати ранок зі склянки теплої води з додаванням невеликої порції лимонного соку є одним із найпростіших способів зміцнити свою імунну систему. Зокрема, цей ритуал має такі важливі плюси для здоров’я.

Зниження ваги. Лимони – чудові фрукти, коли справа доходить до схуднення. Вони багаті на вітамін С і антиоксиданти, які сприяють хорошому травленню, а також мають сечогінний ефект, який допомагає в детоксикації організму.

Енергія. Замість того, щоб розпочинати свій день з кавою, краще зробити кілька ковтків теплої води з лимоном. Це здоровіша альтернатива напоям з кофеїном, які зазвичай вживаються вранці. Вода з лимоном бадьорить завдяки присутності вітаміну С.

Читайте також:  Курячі яйця щодня? 4 причини, які виправдовують це

Хороше травлення. Мінерали та вітаміни, що містяться в лимонному соку, зберігають здоров’я травної системи. Він зменшує печію та здуття живота, вимиваючи токсини, що потрапили в травний тракт. Пити воду з лимоном протипоказано лише при ерозійних, виразкових процесах у шлунково-кишковому тракті.

Одержання калію. Тепла вода з лимоном також є чудовим джерелом калію. Цей мінерал допомагає підтримувати здоров’я серця, збільшувати м’язи, розщеплювати вуглеводи.

Профілактика каміння у нирках. Лимонна кислота перешкоджає утворенню каменів у нирках. Крім того, кількість води, випитої разом з лимонним соком, допомагає вимивати ті мікрокомпоненти, з яких формуються ниркові камені.

Читайте також:  Як захиститися від деменції: найшкідливіша для здоров'я мозку риба

Зміцнення імунної системи. Лимони багаті вітаміном С, природним антиоксидантом, який зміцнює імунну систему і має антибактеріальні та противірусні властивості.

Поліпшення стану шкіри. Лимони є джерелом речовин антиоксидантів, завдяки яким досягається ефект омолодження шкіри – вона меншою мірою піддається зморшкам та пігментним плямам.