Правильний перекус між їдою допомагає приборкати почуття голоду, не відбивається на фігурі і приносить користь організму. Він повинен містити не більше 200 калорій і включати білок, ненасичені жири і клітковину. Ці поживні речовини перетравлюються довше, завдяки чому відчуття насичення зберігається надовго. Дієтологи пропонують п’ять корисних перекусів для тих, хто слідкує за своєю вагою.

Смажений нут

Нут багатий на клітковину і містить трохи білка. У половині чашки нуту міститься близько 100 калорій. Можна підсмажити варений нут, щоб отримати хрумку скоринку і м’ясисту структуру. Таке перекушування можна легко взяти з собою куди завгодно.

Попкорн

Попкорн включає клітковину і навіть білок. Цей продукт насправді є корисним цільним зерном і стане гарною альтернативою шкідливим чіпсам з великою кількістю солі та спеціями, пише EatingWell.

Йогурт

Йогурт із фруктами містить кальцій та клітковину, а також білок та корисні для кишечника бактерії. Якщо ви стежите за вагою та здоров’ям, краще купити простий білий йогурт і самостійно додати туди фрукти чи ягоди. Магазинні ароматизовані йогурти з різними смаками включають багато цукру. Грецький йогурт містить удвічі більше білка, ніж звичайний.

Хумус

Приготовлений з нуту або сої хумус можна використовувати як начинку для крекерів, цільнозернових коржів або півб’яного хліба. Крім того, хумус добре поєднується зі свіжими овочами і добре втамовує голод.

Сухофрукти

Ще один корисний і мобільний перекушування, який можна взяти з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Вживання фруктів допомагає схуднути, тому що вони багаті на клітковину і важливі вітаміни і мінерали. Щоб не додати вагу, вибирається сухофрукт без додавання цукру і поєднуйте їх з горіхами.