Наше тіло на 60 % складається з води і втрата навіть 1,5 % цієї рідини призводить до зневоднення , яке викликає спад настрою , занепад сил і зниження всіх функцій організму. Цікаво , що людина часом сама сприяє втраті дорогоцінної рідини в тілі , навіть не помічаючи цього.

1 . Дієта з низьким вмістом вуглеводів

Вуглеводи зберігаються в організмі прямо поруч з рідиною. І коли людина відмовляється від вуглеводів , це викликає зневоднення . Не варто вважати подібну втрату ваги вашим успіхом.
 
2 . Стрес

При сильному стресі надниркові залози викидають в організм безліч гормонів. Через перевантаженість наднирники перевтомлюються , що веде до зниження вироблення алдостерона – гормону , який допомагає регулювати рівень рідини і електролітів в організмі.
 
3 . Старіння

З віком здатність організму зберігати воду слабшає , так само як слабшає і відчуття спраги , тому загроза зневоднення зростає. Необхідно отримувати не менше 4 літрів рідини на день.
 
4 . Дієтичні добавки

Навіть їх ” натуральність ” не заважає утворенню підвищеної навантаженні сечового міхура , збільшуючи відтік рідини з організму.
 
5 . Висота

Коли ви прибуваєте в якесь високогірне місце , то ваш організм починає пристосовуватися до нього за рахунок прискорення дихання і виведення з організму сечі. У результаті витрата рідини зростає .
 
6 . Вживання алкоголю

Забудьте про похмілля . Навіть при помірному вживанні спиртного може виникнути зневоднення , так як ви значно частіше відвідуєте туалет.
 
7 . Дефіцит фруктів і овочів

Якщо ви не вживаєте рекомендовані людині п’ять порцій фруктів і овочів щодня , і не випиваєте достатньої кількості води , яке це компенсує , то зневоднення гарантовано .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛІКАРІ СКАЗАЛИ, ЩО КРАЩЕ ПИТИ В ТРАВНЕВУ СПЕКУ