Щоб позбутися від волосся за допомогою бритвеного станку в різних частинах тіла , потрібно слідувати простим порадам щоб уникнути подразнення і вростання волосся.

Вперше гоління ніг стало популярним під час Другої світової війни , коли капронові панчохи були дефіцитом , а голені ноги стали трендом , який залишається популярним по сьогоднішній день.

У сучасному світі , жінки все частіше позбавляються від волосся на тілі за допомогою воскової або лазерної епіляції , але все ж , гоління одне з поширених і дешевих способів .

Як правильно голитися , щоб скоротити виникнення подряпин , порізів і роздратування не залежно від області гоління.

Порада 1 . Підстрижіть волосся манікюрними ножицями , якщо волосся сильно виросли. Бритви розраховані на сбриття НЕ довгого волосся , інакше лезо бритви засмічується і забивається .

Порада 2 . Пом’якшіть жорстке волосся і волосяні фолікули , прийнявши гарячий душ або ванну. Жорстке волосся стане більш підатливим , і їх буде легше збрити , не травмуючи шкіру. Якщо немає часу або можливості для банних процедур , то просто прикладіть на зону , яку будете голити теплий , добре змочений рушник. Не рекомендовано голитися всуху , інакше існує ризик порізатися , а бритва заб’ється і швидше затупиться .

Порада 3 . Перед голінням шкіру потрібно підготувати – потрібно зробити відлущуючий масаж до гоління , щоб все волосся відстало від шкіри і підвелося вверх.Також масаж необхідний для відлущування ороговілої шкіри , яка забиває і притуплює лезо станка , що призводить до дряпання шкіри. Відлущування можна проводити , наприклад , мочалкою з люфи під час прийняття душу .

Читайте також:  Названо ефективну техніку досягнення оргазму у жінок

Порада 4 . Потрібно підібрати оптимально відповідну бритву , яка ефективно видаляє волосся , не травмуючи шкіру. Важливо регулярно міняти станок або лезо , тому, що з часом лезо станка тупіє і на шкірі можуть з’явитися сильні подряпини. Не можна використовувати один станок на двох, тому , що через порізи передаються такі різні захворювання наприклад , гепатит С.

Порада 5 . Обов’язково користуйтеся засобами для гоління , щоб як слід зволожити волосся , і зменшити подразнення шкіри . Щоб уникнути подразнення , протестуйте засіб для гоління на іншій ділянці шкіри.

Немає необхідності витрачати гроші на засоби для гоління розроблені спеціально для жінок , адже склад там такий же , як і в чоловічих засобах для гоління. Головне , підібрати приємний аромат і користуватися одним гелем на двох зі своїм хлопцем.

Порада 6. Коли голите важкодоступні місця , наприклад , в лобковій зоні то потрібно правильно голитися. Вільною рукою туго натягніть шкіру в місці , де потрібно збривати волосся . Якщо шкіра буде не натягнута , то можна легко порізатися . Лезо бритви добре працює на відносно рівних поверхнях . При гоління лобкової зони почніть процес гоління під пупком .

Читайте також:  Люди, які уникають сексу до шлюбу, пояснили свій вибір

Порада 7 . Не поспішайте , голіться акуратно і повільно , особливо коли будете збривати волосся в лобковій зоні. Пам’ятайте , якщо голитися у напрямку росту волосся , то можна знизити рівень роздратування шкіри і вростання волосся. Якщо голитися у напрямку волосся , то волосся може погано збриватися , як альтернативу можна використовувати поперечний напрям гоління волосся. Звичайно , найкраще допомагає позбутися волосся гоління проти росту волосся , але при чутливій шкірі виникає сильне роздратування. Кожен вибирає для себе більш відповідний спосіб .

Порада 8 . Не перестарайтеся , пам’ятайте , що шкіра дуже чутлива. Тому якщо водити лезом бритви кілька разів в одному і тому ж місці , виникає почервоніння і запалення. Вже через 2 дні після гоління з’являється щетина , і якщо почати голити знову , то з’являються червоні пухирці і свербіж . Голіться раз на 3-4 дні.

Порада 9. При голінні періодично промивайте бритву холодною водою , щоб змити залишки волосся . Холодною водою потрібно змивати , тому, що від гарячої води лезо станка тупіє .

Порада 10 . Зробіть відлущуючий масаж ще раз , щоб повністю позбутися від ороговілої шкіри , а також запобігти вростанню волосся. В якості скарбу можна використовувати цукор .

Читайте також:  6 протизапальних продуктів, щоб зменшити біль при артриті

Порада 11 . Змийте всі залишки волосся , акуратно просушіть шкіру. Зволожте шкіру дитячим маслом , або спеціальним засобом після гоління. Серветкою приберіть залишки зволожуючого засобу.

Порада 12 . Дитяча присипка або тальк вбирають піт і вологу в зоні гоління , тому знижується рівень роздратування та утворення висипки. АЛЕ будьте акуратні , щоб тальк або присипка не потрапили на чутливу шкіру піхви або пеніса .

Порада 13. Як би ви ретельно не голилися , іноді залишаються самотні волосинки . Скористайтеся пінцетом для видалення пропущеного волосся , біль триває всього пару секунд.

Про направлення волосся

Напрямок росту волосся на ногах вниз, тому голитися треба знизу вгору. А ось під пахвами слід водити бритвеним станком в усі сторони , тому, що волосся росте під різними кутами.

Ще пара порад

Якщо ви голили зону пахв , то не користуйтеся дезодорантом відразу після гоління , почекайте пів години . Інакше хімічні компоненти можуть викликати опік.

Багатолезвельні бритвені станки подразнюють шкіру більше , ніж бритви з одним лезом. Тому, що перші леза тягнуть волосся , а не збривають .

Під рукою потрібно завжди мати засоби першої допомоги , якщо раптом ви поріжетеся під час гоління .

Незалежно від зони , яку ви голили , не забудьте змити всі сліди своєї роботи.