Британський дерматолог Карен Фішер склала «меню», всі страви з якого викликають запалення, вугровий висип і призводять до виникнення дрібних зморшок. До цього переліку увійшли фрукти і ягоди, готові сніданки, десерти, делікатеси і нудотні напої.
 

На думку Фішер, один з найшкідливіших продуктів для шкіри – повітряний рис.

«Він призводить до утворення кінцевих продуктів глікіровання, які, ущільнюючи сполучну тканину, «сушать» її. А суха шкіра набагато більш схильна до вікових змін – зокрема, появи зморшок », – пояснила експерт по здоровому харчуванню.

Ранні зморшки загрожують і тим, хто захоплюється солодкими коктейлями і лікерами. І це – лише одна проблема, з якою стикаються любителі десертного алкоголю, так як він призводить до почервоніння шкіри, виникнення псоріазу та темних кіл під очима.

Запалення і вугровий висип провокує надмірне вживання сирів з блакитною пліснявою. Цей продукт містить підвищений рівень жирних кислот омега-6, які і викликають роздратування. Причиною акне іноді може стати регулярне вживання знежирених йогуртів, у складі яких є злаки, і готових сніданків – в деяких з них надто багато цукру.

Той же ефект виникає від м’яса. Цукру в ньому немає, але воно підвищує рівень тестостерону, в результаті пори забиваються жиром, а шкіра набуває червонуватого відтінку.

Любов до фініків і кавунів теж призводить до проблем із зовнішністю. Ці солодкі фрукти і ягоди можуть викликати гормональний збій в організмі. В результаті засмічуються пори і починається запалення.

«Якщо ви хочете зберегти молодість і красу шкіри на максимально тривалий термін, не зловживайте перерахованими вище продуктами», – резюмувала відомий у Великобританії дерматолог, зазначивши, що повністю виключати їх з раціону теж не можна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО 5 КРАЩИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ МОЛОДОСТІ ШКІРИ

ВІТАМІНИ ДЛЯ ШКІРИ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ШКІРОЮ ВЗИМКУ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ