Джерела білка можуть бути ключем до збереження когнітивних функцій. Однак деякі джерела білка можуть бути кориснішими, ніж інші.

Відкриті гени деменції

Білок незамінний для благополуччя людини через його роль у відновленні клітин та виробництві нових. Однак це також має вирішальне значення для підтримки функції мозку у людей похилого віку.

Є свідчення того, що рослинні джерела можуть забезпечити кращий захист від погіршення стану мозку порівняно з аналогами тваринного походження.

Багато хто недооцінює важливість отримання достатньої кількості білка для захисту мозку від зниження когнітивних функцій. Квасоля і бобові мають найсильніший захисний зв’язок. “, – каже лікар Едвард Авезов.

Білки є будівельними блоками м’язів та органів і необхідні для відновлення тканин та клітин та зменшення кількості важливих хімічних речовин у мозку.

Тому обов’язково додавайте білки у свою тарілку при кожному прийомі їжі, особливо білки рослинного походження, такі як боби, сочевиця, горіхи та насіння.

“Згідно з дослідженнями, оптимальні джерела рослинного білка включають мигдаль, тофу, сочевицю, чорну квасолю та нут”, – стверджує лікар.

І чоловіки, і жінки потребують достатньо цих продуктів, щоб підтримувати м’язову масу і силу в міру старіння. Вони містять широкий спектр поживних речовин, клітковини та антиоксидантів, які можуть допомогти покращити загальний стан здоров’я.