З віком у людини обмін речовин уповільнюється, тому і набрати вагу стає простіше. І ось які продукти можуть перешкоджати схудненню у віці 40+.

Консультант з харчування Ліза Р. Янг перерахувала продукти, які заважатимуть худнути у віці 40 років. Виключіть їх із раціону якнайшвидше.

Ультраоброблені продукти. Через ці продукти ви можете звести нанівець всі свої спроби знизити вагу. Також ультраоброблені продукти можуть сприяти розвитку хвороб серця, цукровому діабету, стрибкам цукру у крові. Як відзначає Академія харчування та дієтології, це можуть бути крекери, картопляні чіпси, фастфуд, страви швидкого приготування та ін.

Продукти з низьким вмістом клітковини. Справа в тому, що при схудненні клітковина просто потрібна. Серед продуктів, де міститься зовсім мало клітковини, фахівці виділяють рафінований білий хліб, білі макарони, фарину, сухі пластівці, твердий сир, молоко, суп-пюре, сирий салат, огірки.

Читайте також:  Продукти, які зміцнять ваш імунітет у сезон грипу та застуди

Оброблене м’ясо. У такому м’ясі багато насичених жирів, а ці жири рекомендується вживати у помірних кількостях. Також відомо, що подібне м’ясо може призвести до запалення в організмі, а це сприятиме набору ваги. З здоровіших альтернатив обробленому м’ясу можна виділити нежирне м’ясо: індичка або куряча грудка.

Соки. У їхньому складі – дуже багато цукру. До того ж у них немає клітковини. Замість соку краще вибирайте свіжі фрукти.