Багато людей страждають від високого рівня холестерину в крові, який робить стінки ваших судин жорсткішими, призводячи до розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту, завили опитані виданням Daily Express експерти.

За їхніми словами, необхідно стежити за рівнем холестерину в крові через негативний вплив, який він чинить на стан нашого здоров’я.

Як виявилось, вживання деяких напоїв знижує рівень холестерину в крові. Йдеться про два види чаю, які благотворно впливають на стан наших судин.

Проведені дослідження показали, що чорний чай – з молоком чи без – допомагає зменшити ризик розвитку хвороб серця, зокрема за рахунок зниження рівня холестерину в крові.

Читайте також:  Що може допомогти усунути болі при менструації

За словами експертів, регулярне вживання двох видів чаю – чорного та зеленого – знижує рівень «поганого» холестерину, який викликає велику кількість проблем зі здоров’ям.

Чай зменшує рівень холестерину в крові завдяки антиоксидантам катехінам, які містяться у його складі. Вони допомагають стимулювати рецептори ліпопротеїнів низької щільності та виводять шкідливі речовини з організму людини.

Щоб знизити рівень холестерину, необхідно регулярно пити чорний та зелений чай щонайменше 12 тижнів. За цей час показники співвідношення «хорошого» та «поганого» холестерину в крові покращуються.

Якщо ви хочете, щоб чай приносив користь, потрібно пити щонайменше по 2-3 чашки на день. Також можна додавати до нього молоко, оскільки ефект залишиться таким самим.

Читайте також:  Онколог назвав 4 тривожні ознаки раку шлунка на початковій стадії