Мобільні телефони за обіднім столом псують настрій у групах. Але навіть якщо ви їсте на самоті, смартфон краще відкласти у бік.Прочитайте тут, які наслідки це може мати для вашої ваги.

На вічне питання про те, що робить мобільний телефон під час їжі, схоже, дано відповідь. Будь то на самоті за столом або разом за вечерею, відповідь в обох випадках одна: нічого.

Люди, які воліють проводити час зі своїми смартфонами, а не спілкуватися з іншими людьми, загалом одержують менше задоволення від їжі, ніж люди, які базікають.

“Просте залишення мобільного телефону на обідньому столі негативно впливає на спілкування та почуття єднання. Це означає, що змістовні розмови менш ймовірні. До речі, не має значення, чи стільниковий телефон лежить на столі дисплеєм вгору або вниз”, – каже лікар-дієтолог Василиса Пономарьова .

Читайте також:  Названо 7 продуктів, які зміцнять ваш кишечник

Ось чому мобільному телефону не місце за обіднім столом

Ось і така справа зі смартфоном на світських заходах. Але коли ви їсте на самоті, ви можете подумати, що ви можете дивитися в телефон.

Однак дослідники виявили, що при цьому ви споживаєте в середньому на 15 відсотків більше калорій. Неважливо, чи це мобільний телефон, телевізор або газета – оскільки ви більше не просто концентруєтеся на їжі, ви часто просто їсте понад почуття ситості.

“Якщо ви зосередитеся на тарілці, ви помітите, коли з’їли достатньо. З іншого боку, ви не ризикуєте досягти більшого”.

Ті, хто концентрується на їжі, набирають менше ваги

Читайте також:  Як осіння погода впливає на настрій та гормональний фон

На думку дослідників, будь-хто, хто під час їжі постійно концентрується на інших речах, може збільшити ризик набрати зайву вагу. Отже, справа не тільки в тому, що ви їсте, але й у тому, як.

Як схуднути: поради підкріплені наукою

“Ваше тіло — не калькулятор. І хоча для виживання йому потрібна щоденна доза енергії, для правильного функціонування йому також потрібне правильне харчування. Практично неможливо отримати всі поживні речовини, необхідні вашому організму, на дуже низькокалорійній дієті, навіть якщо ви їсте тільки здорову їжу” .

Якщо ви не отримуєте достатньої кількості білка і не займаєтеся силовими тренуваннями регулярно, надзвичайно обмежувальні дієти можуть призвести до того, що ви почнете спалювати більше м’язової маси для отримання енергії, а не жиру. Чому це має значення? Ви втрачаєте дорогоцінну м’язову масу, а це ключ до збереження метаболізму та покращення загальної якості життя.

Читайте також:  Як телефонні дзвінки позначаються на роботі серця

Крім того, зниження м’язової маси збільшує загальний відсоток жиру в організмі, навіть незважаючи на те, що кількість на терезах зменшується.

“Ви можете розрахувати свої потреби в калоріях для схуднення, використовуючи процентне скорочення, прагнучи споживати на 20-30% менше калорій, ніж вам необхідно підтримувати”.

Наприклад, якщо вам потрібно з’їдати 2000 калорій на день, щоб підтримувати свою вагу, скорочення на 20% дасть вам 1600 калорій на день (2000 x 80%), а скорочення на 30% дозволить вам споживати близько 1400 калорій на день (2000 x 80 %). 70%).