ГоловнаНовини Здоров'яТяга до деяких продуктів може говорити про приховані захворювання

Тяга до деяких продуктів може говорити про приховані захворювання

Харчовий вибір часто відображає стан організму. Фахівці відзначають, що сильна тяга до певних страв і продуктів може говорити про проблеми зі здоров’ям, сигналізуючи про приховані в організмі порушення.

Солодке

Тягу до солоного зазвичай пов’язують з вагітністю. І хоча багато вагітних дійсно починають тяжіти до солінь, у такого харчового бажання можуть бути і інші причини. Сильна потреба з’їсти щось солоне, наприклад, виникає на тлі хронічного запалення сечостатевої системи. Так що зовсім не зайвим в таких обставинах буде УЗД нирок.

Тягу до солодкого можуть запускати багато факторів. Наприклад, гіпоглікемія та недоотримання мозком глюкози, метаболічні порушення і діабет, а також порушення в роботі кишечника. Так при активності грибків роду кандіда, що викликають кандидоз, на солодке може тягнути, оскільки цукор є бажаною їжею для мікроорганізмів, і вони його потребують. Не варто забувати, кишечник робить значний вплив на мозок і поведінку людини.

Читайте також:  Напої, які прискорюють спалювання жиру вночі

Якщо виникає тяга до гострих або гірких продуктів, це може вказувати на порушення, що призводять до уповільнення обміну речовин, а також на проблеми з жировим обміном. Ваш організм викликає таке бажання, оскільки гострота і гіркота надають стимулюючу дію і допомагають йому стати активніше.

Якщо ви марите про морозиво та йогурти, можливо, не в порядку стравохід, є кислотний рефлюкс або печія, при яких такі продукти дають заспокійливий ефект.

Тяга до насіння, горіхів чи олії може бути сигналом дефіциту вітаміну Е в організмі, розповіли фахівці.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News