В останні роки експерти в галузі медицини часто сперечаються про те, скільки потрібно їсти і в який час. Найбільш гострою для обговорення залишається тема сніданку.

Деякі дослідження показують, що ранковий прийом їжі знижує ризик серцевих захворювань, ожиріння і підвищення рівня «поганого» холестерину. Доктор Сінан Мір (Dr Sinan Mir) поділився своєю думкою з цього приводу.

Незважаючи на ряд переваг, Мір не заохочує сніданок. По-перше, за його словами, типові “ранкові” продукти часто сильно оброблені і містять велику кількість цукру. Наприклад, солодка каша, тости з джемом, стакан апельсинового соку.

Крім того, експерт вважає, що відмова від сніданку часто є потужним поштовхом до інших більш корисних звичок, таким як фізичні вправи з ранку, повідомляє Express.

Читайте також:  4 ранні симптоми деменції, які з'являються до втрати пам'яті

Однак Мір уточнив, що до кінця користь чи шкода сніданку не вивчені, тому він не ризикує категорично щось рекомендувати. Згідно з результатами деяких досліджень, ті, хто відмовлялися від сніданку, мали на 87% більш високий ризик серцево-судинних захворювань.

При цьому безліч експериментів показують, що продовження нічного голодування в дійсності приносить ряд переваг для здоров’я.