Вчені з Північно-західного Університету в Чикаго стверджують, що в разі ушкодження спинного мозку корисними можуть виявитися наночастинки. Миші, яким після травми спинного мозку був введений спеціальний укол, безумовно краще рухалися, ніж у контрольна група.

Дослідники вказують, що завдяки імплантації біорозкладаних наночастинок не з’являється запалення і рубцювання, які відповідають за формування вторинних ушкоджень, блокують здатність нервової системи до самовідтворення, повідомляє rp.

Фахівці в галузі неврології бачать в наночастинках швидкий і ефективний спосіб врятувати людину. Якщо особа, яка не є учасником серйозної аварії, та спінальної травми, яка виникла, миттєве введення ін’єкції з наночастинками ще не доходячи до лікарні дозволить на обмеження виникнення вторинного спинного ушкодження.

Читайте також:  Чому небезпечно використовувати алкоголь як снодійне

Д-р Джек Кесслер з Північно-західного Університету зазначає, що „укол наночастинок” не є золотим засобом, який запобігає пошкодженням, що виникли в результаті травми. Проте, метод дозволяє, уникнути вторинного пошкодження, яке викликає дуже серйозні ускладнення.