Сучасна естетична медицина пропонує жінкам виглядати довше молодими та привабливими.

Сьогодні однією з популярних косметологічних процедур є уколи ботокса, які ще називають ін’єкції краси. Їх використовують для усунення дрібних і профілактики глибоких мімічних зморшок, це перевірений роками метод дійсно працює і є  ефективним способом боротьби за збереження молодості та краси.

Принцип роботи та показання до призначення процедури

Уколи краси давно використовуються косметологами та є класикою естетичної медицини.  Препарати містять особливі речовини, що дозволяє блокувати передачу нервових імпульсів та забезпечує повне розслаблення мускулатури.  Завдяки цьому розгладжується шкіра та повертається її природна краса.

Особливістю цих препаратів є їх виведення з організму природним чином та лише місцева дія. М’язова активність повертається, а мімічні зморшки зникають. Це гарна профілактика глибоких зморшок, а з особливостями процедури можна ознайомитися на сайті https://medcity.ua/, де представлена детальна інформація та відповіді на питання.

Сучасні дослідження довели, що уколи краси нешкідливі за умови, якщо їх роблять висококваліфіковані косметологи з використанням якісних препаратів. Цю косметичну процедуру назначають, якщо треба усунути дрібні і середні мімічні зморшки на таких ділянках: лоб, міжбрівна область, куточки очей, носогубні складки і інші області губ.

Ін’єкції краси допомагають підкреслити очі, зробити привабливим вигин брів і підняти куточки губ. Такі уколи ще застосовуються для ліквідації підвищеного потовиділення, речовина гальмує передачу нервового імпульсу від нервової клітини до потової залозі.

Протипоказання та особливості проведення процедури

Лікар-косметолог на консультації визначає дозування препарату, місце і кратність введення уколів.  Це залежить від індивідуальних особливостей організму кожної людини, а процедура складається з декількох етапів, а саме:

  • нанесення розмітки маркером місць для уколів;
  • обробка шкіри спеціальним знеболюючим гелем;
  • введення внутрішньом’язово препарату за допомогою шприца;
  • виконання легкого масажу для профілактики гематом.

Після процедури спеціаліст протягом 30 хвилин спостерігає за реакцією організму пацієнта на введений препарат. Ефект проявляється на наступний день та триває до півроку. Для кращого результату та зменшення ризику побічних явищ рекомендується протягом декількох днів відмовитися від прийому алкоголю, походів в сауну, активних занять спортом.

До протипоказань належать онкологічне захворювання, хвороби кровоносної системи, підвищення температури тіла, алергія, запальні процеси та захворювання шкіри в місцях уколів. Подивитися фото до та після можна на офіційному сайті косметологічної клініки, яка проводить цю процедуру не перший рік та має багато позитивних відгуків від реальних пацієнтів.

Ботокс

Ін’єкції краси – реальний спосіб повернути шкірі молодість

Це чудовий спосіб попередити появу зморшок та усунути вікові зміни. Процедура користується попитом серед сучасних жінок, які стежать за своєю зовнішністю, хочуть як найдовше залишатися молодими і привабливими. Для кожного пацієнта після детального огляду підбирається індивідуальна схема введення препарату. Уколи краси проводять тільки перевіреними й сертифікованими препаратами від відомих світових виробників, які гарантують безпечний склад і схвалені для застосування в косметології та естетичній медицині.

*На правах реклами