Саме ультразвукова діагностика користується найбільшою популярністю, адже дозволяє визначити розміри, структуру, форму, локалізацію органів та характеристику тканин у режимі реального часу. Дослідження жовчного міхура ультразвуком входить до числа найбільш ефективних методів діагностики. Завдяки такій процедурі можна оцінити стан резервуару для жовчі та його протоків. Діагностичний центр «UROSVIT» проводить запис на УЗД жовчного міхура у Львові. Крім того, обстеження не має побічних ефектів та коштує відносно недорого.

Перевірка жовчного міхура проводиться у тих випадках, коли у пацієнта або лікаря є підозри на захворювання даного органу. Центр сучасної урології та ультразвукової діагностики пропонує широкий спектр УЗД послуг із використанням сучасного обладнання: SAMSUNG UGEO H60, SAMSUNG HS50 та SAMSUNG RS80, що дозволяє безпомилково розшифровувати результати.

Отримати скерування на ультразвукове дослідження жовчного міхура можна при наявності таких симптомів:

  • Біль та важкість у правому боці живота.
  • Смак гіркоти у роті.
  • Жовтий колір слизових оболонок та шкіри.
  • Стан після інтоксикації.
  • Травми живота.

 

Ігнорування рекомендацій з підготовки до обстеження негативно впливає на достовірність результатів. 

Як записатися на прийом? 

Сучасне устаткування з високим рівнем точності у поєднанні з досвідом лікарів-діагностів, гарантують отримання достовірних відомостей про стан здоров’я пацієнта. Потрібно зробити УЗД жовчного міхура та печінки у Львові? Зателефонуйте менеджерам клініки «Уросвіт» або запишіться онлайн через сайт.

Якщо орган патологічно змінений та не може виконувати свої функції, він стає осередком інфекції. Тому може знадобитися проведення операції з видалення жовчного міхура, ціни на яку залежать від вибору клініки та важкості процесу. Перед тим, як прийняти рішення про проведення холецистектомії, лікар скеровує пацієнта на лабораторні та інструментальні дослідження, серед яких важливе значення має ультразвукова діагностика. Своєчасне проведення УЗД жовчного міхура допоможе якомога раніше виявити патології та призначити адекватне лікування. 

Комплексне УЗ дослідження 

В медичному центрі «Уросвіт» можна записатися на УЗД органів черевної порожнини та дослідити стан печінки, жовчного міхура, підшлункової залози та селезінки. Ознайомитися з цінами на послуги можна на офіційному сайті клініки. Процедура безболісна та безпечна, не має протипоказань і може проводитися декілька разів з метою контролю якості лікування. 

Підготовка до УЗД жовчного міхура має свої особливості:  

З раціону слід виключити жирну, смажену, копчену та гостру їжу, газовані напої та солодощі. Тривалість дієти – тиждень. Останній прийом їжі – не раніше ніж за 6 годин до обстеження. Воду не треба пити як мінімум за 2-3 години до УЗД.

*На правах реклами