ГоловнаНовини Здоров'яВажливі властивості яєць, які потрібно знати кожному

Важливі властивості яєць, які потрібно знати кожному

Дієтолог розповіла те, про що варто знати кожній людині, хто любить їсти яйця. У чому ж користь і небезпека цього популярного продукту.

Яйця

Перше про що вам розповість кожен без винятку лікар це те, яйця мають велику поживну цінність. Крім того, яєчний білок – важлива для нашого організму речовина. Тому при правильному харчуванні людина обов’язково повинна їсти яйця.

«Яйця – чудовий вибір для людей, які стежать за своїм харчуванням і фігурою. Деякі люди уникають їсти ці продукти, боячись міфу про холестерин, – розповідає дієтолог Інституту харчування Олена Вороніна. – Однак, дечого в яйцях все-таки потрібно боятися. Я говорю про сальмонелу. Паразит цей викликає серйозні захворювання, які в більшості своїй призводять до незворотних ускладнень. Щоб не захворіти потрібно варити яйця або смажити, в такому випадку паразит гине ».

Читайте також:  Природні засоби, які замінюють енергетики

Також фахівець розвінчала міф про те, що колір шкаралупи впливає на смакові і поживні властивості яєць. Це, виявляється, повна вигадка. Відтінок шкаралупи залежить від оперення курки і особливості її харчування.

Дієтолог Олена Вороніна розповідає, що найкраще їсти яйця вранці, так як організм засвоює їх три години.

Відзначимо, що яйця краще зберігати в холодильнику, але не поруч з запашистими продуктами. Через великі пори на шкаралупі, аромати проникають всередину яйця і вбираються в білок.

Свіжість яйця можна перевірити поклавши в стакан з водою. Чим вище воно спливе, тим старше. Якщо ж воно і зовсім піднялося на поверхню, то краще викиньте такі продукти в сміття.

Читайте також:  7 причин, через які може бути здуття живота

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News