Наукові фахівці останнім часом все частіше висловлюються про те, щоб жінки відмовлялися від звички постійно носити бюстгальтер. Чергове ув’язнення на цей рахунок прозвучало від британського фахівця по мамології Сету Ренкіна.

Ранкін заявив, що жінки ні в якому разі не повинні спати в бюстгальтері. Експерт переконаний, що сон в бюстгальтері може вкрай негативно позначитися на здоров’ї: у таких випадках в жіночому тілі виникає постійний тиск на лімфатичні вузли.

«Навіть не дуже тугий бюстгальтер може перешкоджати вільній циркуляції лімфи, що в свою чергу може привести до набряків і хронічним запальним процесам», – зазначив лікар.

Читайте також:  Нутриціолог назвала корисні для схуднення вуглеводи

Крім цього, поділився думкою Ранкін, жінкам краще відмовитися від носіння бюстгальтерів вдома, – таку відмову позбавить від ризику небезпечного додаткового стиснення в області лімфатичних вузлів.

У свою чергу дослідження, що проводилося вченим Жаном-Дені Руйоном, також закінчилося вердиктом про шкоду бюстгальтерів. Ця робота, в ході якої були вивчені дані 300 жінок у віці 18-35 років, показала: всупереч популярній думці, носіння бюстгальтера не сприяє підтриманню форми грудей.

«Груди обвисають у жінок у міру віку, а також, ймовірно, в залежності від кількості вагітностей, які у них були, – і не важливо, вони носили бюстгальтер, чи ні. Коли жінки носять бюстгальтер, він обмежує здатність грудей розвивати м’язові тканини, які підтримують бюст природним чином», – констатували при цьому фахівці.

Читайте також:  Ось скільки калорій ви спалюєте під час ходьби

Джерело: МедікФорум