Фахівці прийшли до висновку, що одним з найкращих варіантів ранкової трапези є традиційний англійський сніданок. Вважаючи корисність сніданків для здоров’я доведеним фактом , дієтологи вважають , що дуже важливо ще й вибирати відповідні для ранкового прийому їжі продукти.
 
Вчені склали топ продуктів , ідеальних для сніданку. Їх вживання підтримує енергійність і хороше самопочуття , допомагають відчувати себе в тонусі , а не сонним .
 
Фахівці , які назвали традиційний англійський сніданок ідеальним варіантом на ранок , кажуть , що додавши , за його правилами , до вівсянки порцію яєчні, можна надовго прогнати від себе відчуття голоду. У такому сніданку є клітковина , яка прискорює обмін речовин і корисна для судин , а також вітаміни , які зміцнюють імунітет , пояснюють експерти .

Крім того, прекрасним продуктом для ранкового прийому їжі медики вважають молоко. «Ті, хто сидить на дієті, завжди можуть вибрати знежирене», – уточнюють дієтологи.

Банани – відмінна ідея для фруктового сніданку: медики вважають, що краще всього віддати перевагу саме їм. Справа в тому, що банани дуже «любить» слизова шлунка, яку вони захищають від виразки. До того ж в бананах є магній, і вони дарують відмінний настрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ХОЧЕТЕ СХУДНУТИ – СНІДАЙТЕ В 7 РАНКУ!