Деменція характеризується як провали у пам’яті. Існує безліч типів недоумства, які можуть почати розвиватися ще до старості. Лікар Роб Мартін назвав 8 основних симптомів деменції, що починається.

До списку найпопулярніших ознак входять погіршення пам’яті та навичок міркування та спілкування, поступова втрата здатності здійснювати повсякденні дії, осмислювати та розуміти навколишній світ, а також розгубленість. При цьому є ще низка симптомів, на які багато людей можуть не звернути увагу.

Порушення когнітивних функцій мозку спершу проявляється у вигляді підвищеної забудькуватості, наприклад, імен друзів або недавніх подій. Людина втрачає нитку розмови або може забути, про що говорила на середині фрази. Люди з деменцією, що розвивається, часто відчувають розгубленість, навіть у знайомій обстановці, наприклад, вдома.

Читайте також:  Чим корисна темна родзинка

Разом з цим збільшуються труднощі з виконанням завдань та різних видів діяльності, що потребують підвищеної концентрації. Люди з деменцією часто змінюється настрій і поведінка, вони довго підбирають потрібні слова, погано орієнтуються у просторі не можуть упорядкувати свою рутину.

Чим швидше пацієнт з недоумством, що розвивається, звернеться до лікаря, тим ефективніше буде лікування. Запущені форми деменції контролювати складніше. При цьому і на перших етапах формування захворювання діагностувати його складно, наголошує доктор Мартін.