Європейські вчені назвали продукти харчування, які можуть допомогти жінкам і чоловікам виглядати молодше своїх років. Дотримання дієт забезпечить оздоровлення організму і позитивно відіб’ється на зовнішньому вигляді.

Першим називають оливкову олію, що знижує артеріальний тиск, при цьому зміцнюються серце і судини. Даний продукт зменшує ризик запалення шкіри, захищаючи її від впливу сонячного ультрафіолету. Далі слідує зелений чай, насичений антиоксидантами, причому переважну частину з них складають поліфеноли. Вони сприяють збереженню колагену-білка, що відповідає за пружність і молодий вигляд шкіри.

Слід вживати шоколад з вмістом какао-бобів до 72%. Даний продукт є джерелом флавоноїдів, що забезпечують захист шкіри від старіння через вплив променів сонця. До того ж, поліпшується кровотік, шкірний покрив стає більш вологим.

Читайте також:  Медик пояснила, кому не слід пити каву

Потрібно включити в раціон лляну олію, випиваючи щоранку по столовій ложці після пробудження. Названий продукт містить Омега-3 жирні кислоти, що роблять шкіру гладкою, то ж відноситься і до жирних сортів риби.

Плоди гранату збільшують вироблення колагену і відновлюють шкірний покрив. Корисний авокадо, що захищає шкіру від ультрафіолету. Слід також пити відвар з коренів імбиру, так як напій запобігає появі пігментних плям.