Вчені назвали продукти, вживання яких може полегшити процес відмови від нікотинової залежності. Вони стверджують, що цитрусові можуть допомогти відбити бажання закурити.

Кислинка, що міститься в грейпфруктах, апельсинах і лимонах допомагає знизити дефіцит вітаміну С, який руйнується надходженням в організм нікотину. Дослідники радять заїдати бажання закурити часточкою мандарина.

Відзначається, що під час відмови від сигарет часто з’являється посилений апетит і погіршується настрій. Допомогти з цим почуттям може гіркий шоколад. Фенілетиламіни в цьому продукті сприяють виробленню гормону щастя – серотоніну.

Крім того, курці, які відчувають дискомфорт через брак нікотину, можуть компенсувати це почуття за допомогою баклажанів. У цих овочах міститься нікотинова кислота.

Також специфічний пекучий смак імбиру може допомогти впоратися з бажанням закурити сигарету. Щоб компенсувати особливий смак цього продукту, вчені рекомендують приготувати корисну для здоров’я суміш з медом і лимоном.

Броколі, цвітна капуста і кольрабі теж допоможуть при відвиканні від нікотину, тому що містять речовину сульфорафан, яка має антибактеріальний ефект.