При регулярному відчутті занепаду сил без певних пояснень варто звертатися за допомогою до фахівця, тому що це є поширеною ознакою раку кишечника. Про це повідомили вчені з британської організації Bowel Cancer.

Рак кишечника здатний впливати на рівень енергії, тому його скорочення є своєрідним попередженням про небезпеку для здоров’я.

Також фахівці заявили, що симптоми даного виду онкології включають в себе біль в животі, втрату ваги і незрозуміла кровотеча з анального отвору. Вчені порадили не ігнорувати виниклу втому і звертатися за консультацією до лікаря.

Вони відзначають, що відчуття втоми дуже поширене і не спровоковано, як правило, чимось серйозним, багато даний симптом онкології пропускають. При цьому якщо людина втомлюється, але не займається важкою фізичною роботою, досить спить, то слід проявити настороженість, так як триваючий тривалий період часу виснаження не є нормальним.

Рак кишечника призводить до дефіциту заліза в організмі, через це виникає анемія, на що, в свою чергу, впливає зниження чисельності еритроцитів. Це сприяє почуттю втоми і втрати тонусу.