ГоловнаНовини Здоров'яВчені проаналізували можливість передачі коронавірусу через укуси комарів

Вчені проаналізували можливість передачі коронавірусу через укуси комарів

Вченими ВООЗ була проаналізована можливість передачі коронавірусу через укуси комарів, про це розповів найбільший німецький таблоїд «Більд» (Bild).

Комар

З посиленням тепла на вулиці з’являється все більше комарів, в зв’язку з чим у багатьох виникає зрозуміле побоювання заразитися коронавірусом через укуси цих комах. “Більд” висвітлив проблему передачі нового коронавірусу в несподіваному аспекті – через комарів, здатних жалити здорових людей після заражених.

Чи передається коронавірус через жала комах? Це питання було адресовано Всесвітній організації охорони здоров’я.
Вчені проаналізували можливість такої передачі і констатували, що за допомогою комариних укусів небезпечний вірус не передається.

Читайте також:  Чому ми не лягаємо спати, навіть якщо треба і дуже хочеться

“Згідно з актуальними даними досліджень, заразитися коронавірусом внаслідок укусу комара не можна. Немає ні інформації, ні доказів, які могли б вказувати на те, що комарі є переносниками COVID-19” – заявили вчені.

Експерти відзначили, що новий коронавірус вражає дихальні шляхи і передається головним чином повітряно-крапельним шляхом від вже зараженої людини. Навіть після контакту з предметами, яких торкався хворий на коронавірусну інфекцію, заразитися досить важко, якщо дотримується гігієна і миються руки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News