Вченими ВООЗ була проаналізована можливість передачі коронавірусу через укуси комарів, про це розповів найбільший німецький таблоїд «Більд» (Bild).

З посиленням тепла на вулиці з’являється все більше комарів, в зв’язку з чим у багатьох виникає зрозуміле побоювання заразитися коронавірусом через укуси цих комах. “Більд” висвітлив проблему передачі нового коронавірусу в несподіваному аспекті – через комарів, здатних жалити здорових людей після заражених.

Чи передається коронавірус через жала комах? Це питання було адресовано Всесвітній організації охорони здоров’я.
Вчені проаналізували можливість такої передачі і констатували, що за допомогою комариних укусів небезпечний вірус не передається.

Читайте також:  Названо п'ять доступних продуктів харчування з раціону довгожителів

“Згідно з актуальними даними досліджень, заразитися коронавірусом внаслідок укусу комара не можна. Немає ні інформації, ні доказів, які могли б вказувати на те, що комарі є переносниками COVID-19” – заявили вчені.

Експерти відзначили, що новий коронавірус вражає дихальні шляхи і передається головним чином повітряно-крапельним шляхом від вже зараженої людини. Навіть після контакту з предметами, яких торкався хворий на коронавірусну інфекцію, заразитися досить важко, якщо дотримується гігієна і миються руки.