Вчені дали рекомендації, як поступово і дієво знизити вагу, так щоб вона згодом не повернулася з ще більшою силою. Перш за все, для ефективного схуднення потрібно розробити план по здоровому харчуванню.

Фахівці розповіли, в раціоні повинні бути присутніми всі важливі для організму мікроелементи. Важливо пам’ятати і про споживання достатньої кількості рідини. Також фахівці рекомендують навчитися правильно дихати: дихання повинне бути не грудним, а глибоким, при використанні живота. Така методика дуже корисна для поступового схуднення.

Дієвим у зниженні ваги може виявитися контрастний душ, під час якого чергуються потоки холодної і гарячої води. Регулярні масажі допоможуть знизити прояви целюліту і посприяють розщепленню жирових відкладень. З почуттям голоду може впоратися випитий стакан води, жування цитрусової скоринки, жувальна гумка, але без цукру. Таким чином можна «обдурити» мозок: жувальні м’язи працюють, але кілокалорії в організм не надходять.

Ходьбу потрібно використовувати при будь-якій можливості: піднімання по сходах замість їзди на ліфті, піша прогулянка замість громадського транспорту, коли є запас часу, тощо. Для схуднення експерти радять підняти свій робочий стіл. В даному випадку кожну годину людина почне втрачати на 50 кілокалорій більше, ніж якщо б він сидів за звичайним офісним столом.

Для скорочення маси тіла не обов’язково морити себе голодом і виснажувати фізичними навантаженнями. Слід стежити за якістю їжі і вживати її маленькими порціями, а вправи повинні доставляти задоволення. Активний спосіб життя – запорука стрункої фігури.

Джерело: МедікФорум