Багато з упевненістю можуть сказати, що зуби потрібно чистити як мінімум двічі в день – вранці і ввечері. Але стоматологи з Великобританії виступили з несподіваною заявою про те, що це не так.

За новою логікою співробітників Асоціації стоматологів Великобританії, не потрібно відразу після пробудження або сніданку поспішати чистити зуби. Якщо зуби почистити до ранкового прийому їжі, то вони стануть більш сприйнятливими до дії компонентів, які руйнують емаль.

Якщо ж чистити зуби після сніданку, то це може сильно шкодити їм, так як в подібному випадку вплив на зуби виявляється комплексним і більш сильним. Справа в тому, що за сніданком вживаються продукти і напої з великим вмістом кислот. Якщо зуби, які зазнали впливу кислоти, почати енергійно натирати щіткою, у зубної емалі майже не залишиться шансів вистояти.

Вчені порекомендували після сніданку почекати як мінімум годину, і тільки після цього чистити зуби. Але краще всього проводити ретельні процедури гігієни ротової вдень, а також перед сном, додали фахівці.

Також експерти розповіли про те, що відразу ж після чищення зубів не потрібно користуватися ополіскувачами. За їх словами, коктейль з ополіскувача з залишками зубної пасти – це занадто сильне випробування на міцність для емалі зубів.

Джерело: МедікФорум