ГоловнаНовини Здоров'яВчені визначилися з кращим видом солодощів

Вчені визначилися з кращим видом солодощів

Медики рекомендують вживати мармелад навіть тим, хто худне і старанно обмежує себе від харчових надмірностей.

мармелад

Якісний мармелад піде на користь всім, адже він сприяє оздоровленню організму. Вживання мармеладу на їх думку не лише втамовує потребу в солодкому, притаманну багатьом людям, але навіть може захистити від розвитку пухлин.

«Мармелад містить пектин, який сприяє більш активному виведенню з організму небажаних речовин, включаючи токсичні компоненти, накопичення яких призводить до розвитку пухлинних процесів», – розповіли про це наукові фахівці.

Читайте також:  На скільки кілограмів можна схуднути в лазні

Вчені стверджують, що пектин може сприяти виведенню з організму людини важких металів побічних продуктів метаболізму, холестерину, анаболіків, жовчних кислот. З цією властивістю пов’язаний той факт, що мармелад є відмінним антидепресантом. У подібному ефекті мармелад не поступається визнаному шоколаду, причому він менш калорійний, а, отже, безпечніший для фігури.

Втім, споживання мармеладу як і будь-яких солодощів необхідно контролювати, щоб уникнути зайвої ваги. Крім того, важливо, щоб продукт не містив у собі багато штучних добавок і не мав додаткових калорійних доважків, – наприклад, у вигляді цукрового обсипання або шоколадної глазурі.

Читайте також:  Продукти, від яких потрібно відмовитися після 40 років

«Вибирайте мармелад правильно – по відтінку він повинен наближатися до натуральних тонів, а не бути яскравого кольору, такі ласощі містять багато барвників. По своїй структурі цей мармелад повинен бути однорідним і з кислуватим присмаком, непрозорим», – поділилися експерти.

Джерело: МедікФорум

Читайте також:Корисно прочитати