Група вчених з Данії запропонувала критерії, за якими слід оцінювати людську красу. Фахівці назвали одним з найважливіших складових якість і стан шкірного покриву.

Дослідники створили модель оцінки ідеальної краси людини. Першим параметром є симетричність обличчя, так як збіг форм правої і лівої частини дає позитивне сприйняття чоловіка або жінки, пише видання DR. У деяких частини обличчя асиметричні, заявляють фахівці, з цієї причини та чи інша людина втрачає привабливість в очах протилежної статі.

Далі називають оригінальні риси обличчя, які відрізняють його від середньостатистичних. Уміння виділятися з натовпу дає власникові такого вигляду певний виграш. Йдеться про розмір носа, відстань між очима або формі підборіддя. Шкіра є важливим складовим для оцінки людської краси. Слід доглядати за шкірним покривом, використовуючи очисні креми і скраби. Шкіру слід зволожувати, що забезпечить особі красивий і свіжий вигляд, а відсутність темних кіл під очима і висипу поліпшить оцінку зовнішності.

Читайте також:  Кардіолог назвав 4 добавки, які можуть спричинити «потенційно смертельну» аритмію

Неоднорідний колір шкіри обличчя може сприйматися оточуючими як ознака поганого здоров’я, що знижує привабливість людини. Не варто захоплюватися сонячною засмагою через появу ранніх зморшок, що буде розцінюватися як ознака старості або наслідок поганого здоров’я.