З появою цифрової графіки і 3D-технологій значно розширилися можливості прихильників незвичайного проведення часу. Безперервний розвиток індустрії дозвілля робить ігри у віртуальній реальності незабутнім екшеном з максимумом занурення в неіснуючі світи.

Що таке клуб віртуальної реальності?

Шанувальникам такого відпочинку доступні неординарний екстрим, реалістичні симулятори і шутери. Переконатися в цьому можливо, відвідавши тематичний VR-клуб VRATA, де віртуальна реальність в Одесі вразить безмежними можливостями і оригінальним дизайном.

Нові можливості, відчуття та емоції: досвід відвідування VR-клубу

Про це просунутому і модному виді дозвілля можна сказати так: краще один раз взяти участь, ніж сто разів прочитати і почути. У клубі створюються найбільш комфортні умови для фанатів реалістичних ігор будь-якого жанру. Для цього використовується великий вибір динамічних розваг, висококласне обладнання. Отримати максимум задоволення і адреналіну допоможе чудове зображення в ігровому шоломі. Турбота про безпеку відвідувачів і контроль за ситуацією з боку персоналу дозволить їм без оглядки віддатися ігровому процесу.

Атракціон VR дає відчуття повної реалістичності. Ставити спортивні рекорди або воювати з абсолютним злом, відчувати повне занурення в те, що відбувається дозволяють спеціальні легкі шоломи, які розширюють огляд. Обладнання блискавично реагує на рухи ніг і рук, кожен поворот голови. Зображення здатне змоделювати перед очима будь-яку ігрову локацію або фантастичний ландшафт. Навушники відтворюють звуки і голоси ірреальних світів. Контролери, що знаходяться в руках гравців, легко можна трансформувати в вогнепальну зброю високої потужності.

На сайті клубу за посиланням Vrata просто вибрати і забронювати ігри на свій смак:

  • Protonwar;
  • Epic Roller Coasters;
  • Skyrim VR;
  • Eagle Flight;
  • DOOM VFR та багато інших.

Пограти в них можна з дітьми, друзями, колегами в команді.

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для відпочинку душею і тілом, то це безперечно VR-клуб Vrata в Одесі. Кожен клієнт знайде собі заняття до душі.