Апелюючи до даних багаторічного дослідження, вчені заявили про те, що фактором невиправдано раннього старіння може стати звичка постійно користуватися смартфоном.

«Залежність від мобільних телефонів робить людей жертвами передчасного старіння», – заявили вчені з Каїрського університету.

Згідно з їх даними, старіння в цьому випадку – це наслідок впливу електромагнітного випромінювання, що випромінюється гаджетами. Випромінювання, яке генерується телефонами та іншими електронними пристроями здатне чинити негативний вплив на кров’яні клітини. В результаті можуть постраждати біологічні системи людського організму. Фахівці стверджують, що вплив електромагнітного випромінювання відчувають на собі гланди, печінка, м’язи, пов’язані з виробленням гормонів органи, серце, кістковий мозок.

Читайте також:  Вчені розкрили користь післяобіднього сну

«Шкідливі наслідки електромагнітного випромінювання, незважаючи на його значну поширеність у сучасному світі, продовжують бути досить вивченими. Це тривожний факт», – зазначив керівник проекту, професор біофізики та радіофізики Фадхил Мохаммед Алі.

Зазначимо, днями в науковій пресі були опубліковані дані про експеримент, що проводився вчені з Австралії. Він показав, що в крові людей, що відмовилися від соцмереж, в значній мірі знижувалася концентрація стресового гормону кортизолу.

Джерело: МедікФорум