Дітям зазвичай вселяють, що бути самовпевненим недобре. Проте вчені переконалися в тому , що почуття підвищеної впевненості в собі може служити захисним щитом для організму , – зокрема , оберігаючи його від глибокого впливу стресів.
 
Провівши експеримент , японські фізіологи з’ясували , що люди, які мають високий ступінь впевненості в собі як в психологічному , так і фізичному аспекті , – мають здатність переживати стрес без особливих наслідків . У дослідженні брала участь велика група студентів та учнів середніх шкіл , які пережили землетрус 2011-го року. Самі впевнені у своїх силах учасники демонстрували при тестуванні , що швидше і ефективніше за інших справляються з необхідністю мінімізувати стресову ситуацію. Простіше кажучи, краще пристосовувалися до стресових обставин і швидше з них виходили.
 
Показово , що більш раннє дослідження також показувало , що зайва самовпевненість , яку часто записують у недоліки людини , насправді може бути вельми корисною. Наявність цього почуття збільшує шанси на успіх , як у загальних соціальних рисах , так і в плані самореалізації.

Читайте також:  Як прожити довше: головні правила довголіття розкрили лікарі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЧЕНІ РОЗВІЯЛИ МІФ ПРО ЗАРАЗЛИВІСТЬ ПОЗІХАННЯ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News