ГоловнаНовини Здоров'яВчений Квінетт Лоу: болем в спині проявляються різні хвороби

Вчений Квінетт Лоу: болем в спині проявляються різні хвороби

Біль у спині і конкретно в попереку може приховувати небезпечні хвороби. Якщо больовий симптом повторюється, потрібно обов’язково відвідати лікаря.

Біль в спині

Вчений з Університету Стелленбош (ПАР), професор Квінетт Лоу попередив про те, що біль у спині буває обумовленою різними причинами. Найчастіше це травми, наслідок надмірної фізичної активності і хронічні захворювання.

«Біль у спині може бути виснажливим і в прагненні позбутися від нього люди вдаються до заходів знеболювання у вигляді уколом або пероральних препаратів. Але, позбавляючись таким чином від симптомів, разом з болем в попереку можна усунути і ознаки серйозних захворювань», – сказав учений.

Читайте також:  Названі продукти, які не можна поєднувати з алкоголем

Артроз. Дегенеративне захворювання суглобів, може порушити і хребет, що проявиться у вигляді болісних болів в спині. До артрозу суглобів хребта ведуть регулярний підйом тягарів, сидяча робота, неправильна постава, сутулість, сколіоз, спондилоартрозу й остеохондроз – зношування міжхребцевих дисків, плоскостопість.

Первинний рак кістки. Дане захворювання також проявляється у вигляді больового синдрому в області спини. За словами вченого, первинний рак кістки може бути присутнім у хребцях, чинити тиск на інші тканини, що оточують їх, включаючи нервові. Наслідком такого тиску і стають больові відчуття.

Метастаз. Метастазування пухлин у випадках раку простати, легенів, молочної залози і товстої кишки може поширюватися на кістки хребта і викликати болі в спині.

Читайте також:  Патологоанатом розкрила, як коронавірус впливає на організм

Цукровий діабет. Наявні наукові дані говорять про те, що у діабетиків ризик виникнення болю в попереку на 35% вище, ніж у людей, які не страждають цим захворюванням, констатував вчений. За його словами, серед діабетиків поширені хронічні болі в попереку, що пов’язано з пошкодженням нервів через проблеми з кровообігом.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News