Бажаючі правильно худнути люди повинні більш уважно стежити за своїм раціоном не тільки в будні дні , але по вихідних . До такого висновку прийшли дослідники з Корнельського університету в США .

Американські вчені з’ясували , що в ході дієти всі люди плавно втрачають вагу в будні дні , але швидко надолужують згаяне у вихідні , коли дозволяють собі розслабитися. У групі добровольців регулярні зважування показували , що людина найменше важила в п’ятницю вранці і найбільше в неділю ввечері. При цьому найуспішніше з дієтою справлялися якраз ті , хто контролював харчування 7 днів на тиждень.
 
Але це зовсім не означало , що люди не дозволяли собі розслабитися у вихідні , просто вони більш жорстко урізали свій раціон по буднях , так що їх вага починала скорочуватися вже в понеділок і падала аж до п’ятниці . При цьому ті люди , які в ході дієти набирали вагу , також балували себе у вихідні , але не компенсували це за рахунок буднів. Отже, щоб правильно худнути , людина може « відпочивати» по вихідних від дієти , якщо у неї вистачить сили волі спалити всі зайві калорії в наступні 5 робочих днів.
 
У сферу уваги дослідників потрапили 80 осіб у віці від 25 до 62 років. Всі ретельно зважували себе до сніданку кожен день. І у всіх виявилися помітні флуктуації ваги протягом тижня з збільшеннями в вихідні та зі зниженням ваги в будні. Як вважають автори дослідження , ці вагові зміни пояснюються тим , що робочі дні тижня більш строго регламентовані , тому людям легше контролювати себе і те , що вони їдять. А у вихідні майже всі воліють трошки розслабитися.

Читайте також:  Чотири ранкові симптоми раку, на які зазвичай не звертають уваги

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОВЕ ВІДКРИТТЯ: ЯК ХУДНУТИ ШВИДШЕ