Вегетаріанський принцип харчування набирає все більшу популярність. Вважається, що це призведе до справжнього здоров’я і подарує фігуру мрії. Однак, як заявляють учені, це велика помилка. Детальніше про шкоду вегетаріанських продуктів розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися дієтологи. Вони з’ясували, що вегетаріанський копчений бекон з сої, містив 309 калорій на 100 грамів. При цьому в звичайному беконі всього 233 калорії на 100 грамів. До того ж вміст жирів був набагато більшим.

У зв’язку з відкриттям вчені просять споживачів не брати продукти з полиці в магазині без оглядки. Вони закликають ретельно вивчати склад товару. Це захистить вас від небажаних ефектів. Крім того, так ви будете знати, що їсте насправді. Пам’ятайте, що будь-яка їжа, яка була піддана технологічній обробці, може містити величезну кількість жиру, цукру і солі.

Зазначимо, що харчування впливає на багато процесів в організмі людини. Наприклад, від нього залежить не тільки здоров’я, але і краса. Проте не всі люди сприймають правильне харчування.

Джерело: 7mednews