ГоловнаНовини Здоров'яВегетаріанські продукти не такі корисні, як ви думали!

Вегетаріанські продукти не такі корисні, як ви думали!

Вегетаріанський принцип харчування набирає все більшу популярність. Вважається, що це призведе до справжнього здоров’я і подарує фігуру мрії. Однак, як заявляють учені, це велика помилка. Детальніше про шкоду вегетаріанських продуктів розповімо в нашому матеріалі.

Вегетеріанський бургер

Дослідженням у цій галузі займалися дієтологи. Вони з’ясували, що вегетаріанський копчений бекон з сої, містив 309 калорій на 100 грамів. При цьому в звичайному беконі всього 233 калорії на 100 грамів. До того ж вміст жирів був набагато більшим.

У зв’язку з відкриттям вчені просять споживачів не брати продукти з полиці в магазині без оглядки. Вони закликають ретельно вивчати склад товару. Це захистить вас від небажаних ефектів. Крім того, так ви будете знати, що їсте насправді. Пам’ятайте, що будь-яка їжа, яка була піддана технологічній обробці, може містити величезну кількість жиру, цукру і солі.

Читайте також:  5 важливих продуктів для офісного працівника

Зазначимо, що харчування впливає на багато процесів в організмі людини. Наприклад, від нього залежить не тільки здоров’я, але і краса. Проте не всі люди сприймають правильне харчування.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News