Вважається, що саме жінки є найбільшими любительками поговорити, попліткувати і посекретничати. Як би не так! У Манчестерському інституті були проведені спеціальні дослідження в групах, з жінок і чоловіків. В результаті експерименту було виявлено, що всупереч загальному переконанню, представники сильної статі схильні розмовляти набагато більше, причому улюбленою темою для обговорення є прекрасна половина людства. Про що ж говорять чоловіки?

1. Обговорюють наш зовнішній вигляд

Виявляється, чоловіки не соромляться обговорювати між собою жіночу зовнішність. Вони із захопленням смакують нові деталі туалету секретарки шефа і радісно сміються над знову невдалими експериментами з макіяжем продавщиці хлібного ларька.

Чоловіки, пов’язані узами Гіменея, так само, як і холостяки, з цікавістю поглядають на симпатичних незнайомок. Ні, вони зовсім не збираються зраджувати або фліртувати. Просто присутній суто чоловічий інтерес, адже пізніше, ближче до вечора, затишно влаштувавшись в чоловічій компанії, можна завести розмову на тему “А я сьогодні таку красуню бачив, суцільний силікон!” або “Яку жахливу тітку я сьогодні зустрічав, ви б очманіли!”.

2. Обговорюють секс

Не поспішайте фиркати і хмуритися. Так, чоловіки люблять похвалитися своїми любовними перемогами. Дуже часто вони схильні перебільшувати, щоб виглядати статевими гігантами, справжніми мужиками. Ступінь відкритості обговорення забороненої теми залежить від ступеня дружньої прихильності. Якщо у вашого чоловіка є кращий друг дитинства, то будьте впевнені, дещо про вашого інтимного життя він знає. Якщо ж це просто приятельські стосунки, то будемо сподіватися, що ваш обранець не настільки балакучий.

3. Обговорюють характер

Це взагалі найулюбленіша чоловіча тема. Що може бути краще, ніж обговорити наші дамські капризи, запити і безглузді бажання. Вдосталь наскаржився один одному на дружин і дівчат, яким ні з того ні з сього приспічило затіяти десятий ремонт або купити п’яту шубку, чоловіки відчувають себе союзниками по нещастю. Заручившись солідарністю і дружньою підтримкою, вони з новими силами занурюються у вічну війну статей.

4. Обговорюють господарські навички

Ну як не похвалитися дружиною, яка пече приголомшливі пироги, начищає до блиску каструлі і беззаперечно прасує брюки та сорочки! І навпаки – як не поскаржитися на відчайдушну ледарку, любительку ресторанів і гламуру, яка ні за що не стане вигулювати собаку, або готувати сніданок? Чоловіки активно діляться порадами з перевиховання дружин-красунь у дружин-красунь-розумниць.

5. Обговорюють ділову хватку і домогосподарок

Всі чоловіки різні. Одні вважають за краще, щоб дружина була зайнята на роботі, іншим подобається, щоб кохана домогосподарка зустрічала смачною вечерею і гарним настроєм, треті бажають отримати два в одному. Одні хваляться дружиною бізнес-леді, яка встигає і премію заробити, і млинців напекти, інші геть відкидають думки про працюючу дружину. Чоловіки сперечаються, доводять і залишаються кожен при своєму. Однак дана тема досить часто фігурує в чоловічих розмовах.

Ось такі вони, наші улюблені балакуни!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЖІНКАМ НАВЧИТИСЯ РОЗУМІТИ ЧОЛОВІКІВ

ВСТАНОВЛЕНО, НА ЯКИЙ САМЕ МАКІЯЖ РЕАГУЮТЬ ЧОЛОВІКИ

ЧОЛОВІКИ ЦЕ СЛАБКА СТАТЬ – ДОВЕДЕНО НАУКОЮ!