Головний біль може мучити свою жертву невпинно. Є безліч ліків від головного болю, але ароматерапія допоможе вам полегшити цей біль без побічних ефектів і шкідливого впливу хімікатів на ваш організм. Прийміть допомогу природи!

1. Запасіться всіма можливими аромамаслами,які послаблюють головний біль.

М’ята, евкаліпт, розмарин і сандалове дерево рекомендуються як найефективніші масла в боротьбі з головним болем. Ромашка відома своїм знеболюючим і розслаблюючим м’язи ефектом. Лаванда також знижує біль і володіє протизапальними властивостями. Кожна рослина по-різному впливає на організм, тому навіть якщо якийсь із запропонованих аромамасел вам не допомагає, спробуйте інший. Можна комбінувати кілька масел, щоб підібрати найбільш ефективні ліки для себе.

Читайте також:  Почему лучше лечиться в клиниках Израиля?

2. Змішуйте масла перед нанесенням на шкіру.

Лікувальні властивості ароматерапії полягають не тільки в силу аромату. Коли масло вбирається в шкіру, воно починає надавати благотворний вплив як фізично, так і фізіологічно. Перед нанесенням аромамасла на шкіру обов’язково змішайте ефірну олію з звичайним маслом для тіла або лосьйоном, так як есенції в чистому вигляді можуть обпекти шкіру. Для міксу з аромамаслами можете використовувати мигдальне, кокосове, кунжутне масло, а також масло абрикосової кісточки або авокадо.

  • Змішайте в долонях 1 краплю ефірного масла і 2 краплі олії або лосьйону для шкіри. Потім нанесіть цю комбінацію на «турбуючі» ділянки тіла.
  • Зробіть суміш на майбутнє. У скляній ємності змішайте ефірну олію і пом’якшувальні масла в пропорції ½. Тоді лікувальна суміш масел буде у вас завжди під рукою, коли вам буде потрібно.
  • Для масажу рекомендується змішувати 12 крапель есенції і столову ложку пом’якшувального масла або неароматизованого лосьйону
  • .

3. Втирайте масло в шкіру.

Щоб полегшити головний біль, спочатку нанесіть масло на ті ділянки голови, де відчувається біль. Потім втирайте масло в область скронь, шкіру голови, потилиці, шиї і вниз до плечей.

  • Зробіть компрес для голови або шиї. Помістіть кілька крапель олії на теплий або холодний шматок тканини (рушник, полотно, бинт). Ви так само можете змочити тканину сумішшю 2-х чашок гарячої або холодної води з 10-ма краплями олії.

4. Дихайте аромамаслами.
Інгаляції

  • Налийте води в ароматичну лампу і додайте в неї 12 крапель ефірної олії. Запаліть свічку під лампою і оточіть себе зціляючим ароматом.
  • Капніть кілька крапель на подушку і тоді навіть уві сні ваш організм буде відчувати лікувальні властивості аромату.
  • Помістіть олію в дифузор. Включайте машину 1-3 рази на день на 15-20 хвилин.
  • Зробіть інгаляцію з аромамаслами. Наповніть велику вазу гарячою водою. Капніть 2-3 краплі ефірного масла у вазу. Накиньте на голову рушник, нахиліться над вазою і вдихайте пар протягом 5 хвилин.
Читайте також:  Мифы о пластике ушей