ГоловнаЗдоров'я А-ЯГоловні боліВід головного болю врятує ароматерапія

Від головного болю врятує ароматерапія

Головний біль може мучити свою жертву невпинно. Є безліч ліків від головного болю, але ароматерапія допоможе вам полегшити цей біль без побічних ефектів і шкідливого впливу хімікатів на ваш організм. Прийміть допомогу природи!

1. Запасіться всіма можливими аромамаслами,які послаблюють головний біль.

АромаМ’ята, евкаліпт, розмарин і сандалове дерево рекомендуються як найефективніші масла в боротьбі з головним болем. Ромашка відома своїм знеболюючим і розслаблюючим м’язи ефектом. Лаванда також знижує біль і володіє протизапальними властивостями. Кожна рослина по-різному впливає на організм, тому навіть якщо якийсь із запропонованих аромамасел вам не допомагає, спробуйте інший. Можна комбінувати кілька масел, щоб підібрати найбільш ефективні ліки для себе.

2. Змішуйте масла перед нанесенням на шкіру.

Лікувальні властивості ароматерапії полягають не тільки в силу аромату. Коли масло вбирається в шкіру, воно починає надавати благотворний вплив як фізично, так і фізіологічно. Перед нанесенням аромамасла на шкіру обов’язково змішайте ефірну олію з звичайним маслом для тіла або лосьйоном, так як есенції в чистому вигляді можуть обпекти шкіру. Для міксу з аромамаслами можете використовувати мигдальне, кокосове, кунжутне масло, а також масло абрикосової кісточки або авокадо.

  • Змішайте в долонях 1 краплю ефірного масла і 2 краплі олії або лосьйону для шкіри. Потім нанесіть цю комбінацію на «турбуючі» ділянки тіла.
  • Зробіть суміш на майбутнє. У скляній ємності змішайте ефірну олію і пом’якшувальні масла в пропорції ½. Тоді лікувальна суміш масел буде у вас завжди під рукою, коли вам буде потрібно.
  • Для масажу рекомендується змішувати 12 крапель есенції і столову ложку пом’якшувального масла або неароматизованого лосьйону
  • .

3. Втирайте масло в шкіру.

Щоб полегшити головний біль, спочатку нанесіть масло на ті ділянки голови, де відчувається біль. Потім втирайте масло в область скронь, шкіру голови, потилиці, шиї і вниз до плечей.

  • Зробіть компрес для голови або шиї. Помістіть кілька крапель олії на теплий або холодний шматок тканини (рушник, полотно, бинт). Ви так само можете змочити тканину сумішшю 2-х чашок гарячої або холодної води з 10-ма краплями олії.

4. Дихайте аромамаслами.
Інгаляції

  • Налийте води в ароматичну лампу і додайте в неї 12 крапель ефірної олії. Запаліть свічку під лампою і оточіть себе зціляючим ароматом.
  • Капніть кілька крапель на подушку і тоді навіть уві сні ваш організм буде відчувати лікувальні властивості аромату.
  • Помістіть олію в дифузор. Включайте машину 1-3 рази на день на 15-20 хвилин.
  • Зробіть інгаляцію з аромамаслами. Наповніть велику вазу гарячою водою. Капніть 2-3 краплі ефірного масла у вазу. Накиньте на голову рушник, нахиліться над вазою і вдихайте пар протягом 5 хвилин.