Фахівці рекомендують не відмовлятися від м’яса раз і назавжди – повне табу на його вживання може обернутися самими серйозними наслідками для здоров’я. Тотальна відмова від м’яса, вважають вчені, підвищує ризик виникнення раку і аутоімунних захворювань, так як в цьому продукті містяться вітаміни, необхідні для нормальної роботи людського організму.

Наукові експерти підкреслюють, що нутрієнти тваринного походження є для організму людини джерелом безлічі важливих хімічних сполук, необхідних для нормальної роботи внутрішніх органів і кровотворення, про це пише портал Naked Science. Тому остаточно прибирати м’ясо з раціону небезпечно. Якщо людина не вживає м’ясо і не піклуватися про те, щоб замінити його будь-якими аналогами, його можуть чекати аутоімунні хвороби, проблеми з м’язовою системою, головні болі, а також інші неприємності з самопочуттям, попереджають вчені.

Судячи по доводам дослідників, традиції м’ясоїдства, що виникли ще на зорі людської цивілізації, збереглися до наших днів аж ніяк не випадково. Лише рослинна їжа не містить відразу цілого ряду життєво важливих мікроелементів і не може конкурувати з м’ясом за право повністю становити собою раціон. Непродумана відмова від звичної їжі може спровокувати загострення гастриту, розвиток виразки шлунка, зниження імунітету, нагадують наші фахівці.

Однак не варто забувати, що ВООЗ зарахувала регулярне вживання великої кількості м’яса і продуктів з нього до канцерогенних факторів. Їсти м’ясо потрібно строго помірно.