Не думайте, що регулярна відмова від сніданку допоможе вам знайти більш струнку талію. Учені з Великобританії встановили, що люди, які відмовляються від ранкового прийому їжі в підсумку споживають по 250 калорій в день додатково.

Відмова від сніданку істотно збільшує небезпеку того, що людина протягом дня буде вдаватися до різного роду закусок. У підсумку добове споживання їжі зросте на 251 калорію, що складе надбавку ваги в розмірі 13 кг на рік. Звичайно, це відбудеться лише в тому випадку, якщо зайві калорії не будуть спалюватися за допомогою фізичних навантажень.

Дослідники з Великобританії встановили, що відмова від сніданку міцно увійшла в звички кожного десятого жителя Туманного Альбіону. При цьому 37% людей не вживають сніданок час від часу в якийсь із днів напруженого робочого тижня. 45% з тих, хто пропускає сніданок, зізнаються в тому, що через цію звичку вони відчувають себе більш голодними протягом дня, у 30% відчувається брак енергії, а у 14% різко псується настрій.

Читайте також:  Ендокринолог назвала протипоказання до вживання горіхів

Але чому люди відмовляються від сніданку? На першому місці відсутність апетиту вранці (30%), за ним йде бажання повалятися подовше в ліжку і не витрачати час на сніданок (23%). 12% опитаних зізналися, що просто забувають поснідати, а ще стільки ж занадто зайняті вранці, щоб готувати собі їжу.

Численні дослідження показують, що сніданок є основним прийомом їжі для людини, що забезпечує його необхідною енергією на весь день. Крім того, з’їдені за сніданком калорії згоряють з більшою ймовірністю, ніж отримані вдень або ввечері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ ПРАВИЛЬНИЙ СНІДАНОК

ВЧЕНІ НАЗВАЛИ КРАЩІ ВАРІАНТИ СНІДАНКІВ

Читайте також:  Чому не можна спати з увімкненим вентилятором

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ