Нові технології виробництва

Виробництво поліетиленових пакетів бере свій початок із 19 століття. Якщо порівняти сучасні кульки та упаковку, наприклад, двадцятирічної давності – ви будете приємно вражені існуючими інноваціями.

Як приклад, можна замовити пакети з логотипом. Це справді іміджева упаковка, здатна помножити приємні емоції від покупки. Такі кульки особливо презентабельні, приємні на дотик, а зображення на них привертають увагу з першого погляду. Не дивно, що їх використовують на виставках, ярмарках, у дорогих бутіках та магазинах електроніки.

Нових технологій виробництва зараз не так багато і більшість із них націлена не на поліетиленові пакети. Чи стала гірша якість пакетів у 2023 році? Ніяк немає, а ось якість біорозкладаються – зростає з кожним роком. Це пояснюється близькою екологічною катастрофою та необхідними радикальними діями.

Наприклад, поліетиленовий кульок розкладається протягом 400 років, а повністю його знищити без шкоди екології – неможливо. А ось еко пакети можна компостувати прямо в домашніх умовах. Продукти розпаду не містять жодних страшних елементів, тільки воду, вуглець та біомасу.

Розмаїтість виробленої поліетиленової продукції

Здебільшого поліетиленова продукція представлена різноманітними пакетами та іншою упаковкою, покликаною задовольнити промислові та побутові потреби.

  • Майка.

Найпоширеніший варіант упаковки. Назва походить від схожості на вигляд. Такі пакети відрізняються високими параметрами вантажопідйомності та доступною вартістю.

  • Пакети банан з логотипом.

Якщо ви думаєте, що подібні пакети потрібні тільки для красивого вигляду, ви помиляєтеся. Можливість зробити посилені ручки, нижній підворот та бічні закладки вплинуть не тільки на практичність, але й довговічність упаковки.

Отримав назву через вирубну ручку, чия овальна форма нагадує банан.

  • Упаковка з петлевою ручкою.

Відмінності від попереднього типу в ручках, які виконані із щільного поліетилену. Такі пакети більш витривалі та чудово підходять для брендування через велику основу.

  • Вкладиші або фасувальні пакети.

У більшості випадків не мають ручок, оскільки потрібні для пакування сипучих матеріалів або як вкладки у картонні ящики.

Як змінилася якість та вартість

Нещодавно в Україні стали заборонені деякі види пакетів, а також безкоштовне поширення окремих типів. Звісно, норми виробництва пакетів дещо змінилися. В першу чергу це пов’язано з екологічною проблемою, а в другу – ndash; з нераціональним використанням та утилізацією більшості продукції.

Довговічніша упаковка використовується повсюдно і викидати її після першого використання – не має сенсу.

А ось якість та вартість біорозкладних пакетів вища, ніж поліетиленових. Це пов’язано з особливістю упаковки, а також із натуральним матеріалом, який у ній використовується. Про зміну виробництва пакетів більше зможуть розповісти професіонали індустрії.

Як замовити виготовлення?

Якщо ви вже співпрацюєте з торговою маркою МПАК – то проблем із замовленнями для вас не існує. Якщо ні – поспішайте приєднатися та відчути вигоду та задоволення від роботи з фахівцями з багаторічним досвідом.

Кожному клієнту гарантовано запропонують не лише найкращі умови, а й повний супровід, а також необхідну консультацію.

Виробництво поліетиленових пакетів з МПАК – це завжди якісно, точно вчасно та без зайвих нюансів!

*На правах реклами