Тільки но уявіть, як на вулиці дощами та прохолодою зустрічає вас осінь або сніжною ковдрою вкриває землю холодна зима, а ви в цей час – релаксуєте у римській бані, де кожен міліметр вашого тіла прогрівається вологим теплом, а душу наповнює радість. Навіщо уявляти, якщо можна відвідати римську сауну, адже тут можна розслабитися, відволіктися від думок та роботи, а також оздоровити свій організм. 

Не зважаючи на те, що справжніми поціновувачами саун є чоловіки, римська парна користується особливою популярністю серед жінок. Завдяки такій процедурі можна зберегти гарну фігуру, красу та молодість. Густа тепла пара огортає тіло, м’яко прогріває його, пори відкриваються, шкіра збагачується вологою. Відразу після виходу з парної можна відчути дивовижну легкість, таке відчуття дуже сподобається тим, кого цікавить тема схуднення. Оздоровчий центр «Три Стихії» – місце, де час зупиняється і ви можете відновити душевну рівновагу. 

Температурний режим римської парної знаходиться в діапазоні від +38 до +47 °C, вологість 95-100%. Ще Піфагор говорив, що теорія без практики нічого не значить, тому досить витрачати час на балачки. «Три Стихії» сауна з найвищою відносною вологістю повітря – це саме те, що треба. Достатньо один раз скористатися послугами оздоровчого центру, щоб він став вашим улюбленим місцем відпочинку та релаксу. 

Римська сауна: користь та шкода

«Все – отрута, все – ліки; те й інше визначає доза», саме так хочеться відповісти на це питання. Якщо відвідувати сауну раз чи два рази на тиждень, дотримуватися правил поводження в парній – то все буде чудово. Сауна з басейном – це взагалі щось неймовірне, адже після дії гарячої пари так хочеться освіжитися (холодний душ), а купання в теплому басейні створює контраст температур та сприяє загартуванню організму.

Особливості римської сауни 

Прекрасна половина людства полюбляє римську парну за її чудодійний ефект, адже під час процедури можна проводити пілінг, а після римської сауни добре працюють різноманітні косметичні процедури. Робіть перерви між заходами до парної, хвилин 10-15 достатньо для відновлення сил. Спеціалісти рекомендують мовчки знаходитися в парній, можете почати медитативні практики, це підвищує ефективність процедур. Не варто вживати міцні напої під час відвідування сауни. 

Релакс і SPA у «Три Стихії»: територія комфорту та гармонії

Найкращі традиції для здоров’я та краси поєднав оздоровчий центр та спа у Львові. Тут є все, що потрібно для краси та здоров’я, SPA-процедури подарують незабутні відпочинок та неймовірне розслаблення всього тіла. В режимі онлайн можна замовити будь-які послуги комплексу та ознайомитися з правилами їх проведення. Комплекс забезпечує безпеку дорослих та дітей, тому ваш відпочинок буде спокійним та безтурботним. Сучасна аква-зона та приємні відновлювальні процедури чекають на вас.

*На правах реклами